Skalbimo mašinų remontas

Norite Specialisto pagalbos su taisymo garantija iki 12 mėnesių? Susisiekite su mumis skambindami telefonu
+370 6 856 3999 arba užpildydami formą žemiau

Skalbimo mašinos remonto užsakymas

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

  Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.

  Pagrindiniai skalbimo mašinos gedimai

  Skalbimo mašinų remontas Vilniaus RajoneDažniausiai menkus skalbimo mašinos gedimus galite susitvarkyti patys, pasiskaitę šiek tiek informacijos internete ar skaitant mūsų straipsnį.

  Ne paslaptis, jog naujesnių skalbimo mašinų modeliai dažniausiai genda dėl mechaninio ar elektros gedimo. Tokios dalys kaip pavaros diržas, siurblys ar elektroninis kompiuterio lustas, valdantis plovimo ciklų programavimą, gali sugesti. Dėl tokių būtent gedimų dažniausiai kreipiamasi į specialistą, kuris galėtų pataisyti prietaisą.

  Skalbimo mašinos gedimą galite pastebėti labai greitai. Pastebėjus gedimą negaiškite laiko ir kuo skubiau kreipkitės į specialistą, kuris sutvarkys Jūsų prietaisą. Specialistai pateikia dažniausiai pasitaikančių skalbimo mašinų gedimų sąrašą:

  Daugiau apie populiariausių skalbimo mašinų gedimus skaitykite čia:

  Kokie turi būti skalbimo mašinų remonto specialistų įgūdžiai?

  Profesionalių skalbimo mašinų specialistų paslaugos yra paklausios, nes vis daugiau atsiranda įrangos, kurios dėl įvairių pažeidimų genda. Ne paslaptis, jog elektroniniai prietaisai, tuo tarpu ir skalbimo mašinos, reikalauja ypatingos priežiūros, o jų taisymo nederėtų patikėti specialistams, kurie į darbą žiūri vangiai. Norint užtikrinti, jog Jūsų skalbimo mašinos remontas būtų atliekamas kokybiškai, verta atkreipti dėmesį į tam tikrus specialistų įgūdžius. Pateikiame kelis pagrindinius įgūdžius, kuriuos turi patyręs skalbimo mašinų remonto specialistas:

  Žinodami šiuos pagrindinius gero specialisto įgūdžius, galite pradėti ieškoti įmones, su kuria norite bendradarbiauti, tvarkant savo prietaisus. Tokių įmonių yra nemažai, apsiimančių skalbimo mašinų remontu, todėl patariame ieškoti tokias įmones, kurios dirba Jūsų gyvenamoje vietovėje, pavyzdžiui, Vilniuje ar Vilniaus rajone. Jei būsite nepatenkinti remontu, pasirinkę vietinį specialistą, daug lengviau bus paprašyti atvykti sutvarkyti prietaisą dar kartą. 

  Skalbimo mašinų remontas Vilniuje

  Gali būti sunku nuspręsti, ar reikia taisyti, ar pakeisti skalbimo mašiną. Bet kokiu atveju, skalbimo mašina yra buitinis prietaisas, kuris atlieka labai svarbią buitinę funkciją, o atsiradęs gedimas sukelia nemažai nepatogumų. Neretai skalbimo mašinos remontas yra geresnis pasirinkimas nei naujo prietaiso įsigijimas.

  Skalbimo mašinų remontas Vilniuje - Laidara

  Skalbimo mašinų remonto darbams geriausia rinktis specialistus, kurie išmano savo darbą bei dirba Jūsų gyvenamajame regione. Senos skalbimo mašinos sutaisymas Jums gali dar pakankamai ilgai palengvinti Jūsų buities darbus. „Laidara“ skalbimo mašinų specialistai pasirūpina Vilniaus ir Vilniaus apskrities gyventojų buitine technika.

  Kodėl verta rinktis Laidara specialistus?

  Reikalingas meistras skalbimo mašinos remontui?

  Papildomų paslaugų teikimas skalbimo mašinų priežiūrai

  Skalbimo mašinų specialistai - LaidaraTam, jog būtų užtikrintas sklandus skalbimo mašinos darbas mūsų „Laidara“ meistrai teikia skalbimo mašinos profilaktinę priežiūrą. Šios paslaugos pagrindinis tikslas yra skalbimo mašinos išvalymas, taip pašalinant kalkes ar nemalonius kvapus. 

  Skalbimo mašinos specialistas atvyksta į Jūsų namus ir atlieka šias procedūras:

  Ką sako mūsų klientai?

  Vaida G.-R. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

  Punktualumas, Reagavimas, Vertė Naudojomės paslaugomis du kartus. Abu kartus paslaugos suteiktos labai operatyviai, kruopščiai, viską detaliai paaiškinant. Tobula klientų aptarnavimo patirtis - visuomet sutartu laiku, maloniai bendrauja, nuoširdžiai atsižvelgia į klientą ir ieško būdų kaip padėti, jei net daiktas nebesutaisomas. Ypatingai ačiū už sprendimą su skalbykle 😉
  Rekomenduojam labai!

  Paslaugos: Skalbyklių remontas, Indaplovių remontas
  Atsiliepimas paliktas Google Reviews

  Mindaugas S. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

  Jau daug kartų pasitvirtino puikus balansas:
  1. kokybė
  2. dėmesys kliento poreikiams
  3. greita reakcija
  4. kaina

  Paslaugos: Skalbyklių remontas, Indaplovių remontas, Džiovintuvų remontas
  Atsiliepimas paliktas Google Reviews

  Miroslav B. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

  Tikri profesionalai. Užteko konsultacijos telefonu ir gedimas buvo surastas bei pašalintas. Sutaupyti pinigai.

  Paslaugos: Skalbyklių remontas
  Atsiliepimas paliktas Google Reviews

  Neringa M. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

  Puikus, kantrus meistras, lengvai ir nuosekliai, pažingsniui gebantis aiškiai nurodyti skalbimo mašinos gedimo priežastis ir kaip jas pašalinti! Meistras, kuriam svarbiausia paslaugų kokybė, rezultatas, kliento pasitenkinimas, o tik po to pinigai! Meistras, padedantis sutaupyti. Ačiū jam ir nuoširdžiai rekomenduoju!

  Atsiliepimas paliktas Google Reviews

  Valentinas K. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

  * Greitai ir kokybiskai atliko darbus
  * draugiskas ir korektiskas bendravimas
  * netingejo skirti laiko ir pastangu isspresti gedima taisant sena skalbimo masina (kuriai daliu jau net negamina).

  Viskas veikia tvarkingai

  Atsiliepimas paliktas Google Reviews

  Skalbimo mašinos remonto užsakymas

  Iškvieskite meistrą arba susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

   Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.

   Dažniausiai užduodami klausimai

   Skalbimo mašinų remonto kainos santykis yra konkurencingas, lyginant su kitomis remonto įmonėmis. „Laidara“ skalbimo mašinų remonto kainą skaičiuojama individualiai kiekvienam klientui. 

   Skalbimo mašinų remontą atliekame sparčiai ir patikimai, nes naudojamos tik naujos, kokybiškos bei originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.