Kaitlenčių remontas VilniujeRemontuojame įvairių gamintojų ir prekių ženklų kaitlentes Bosch, Electrolux, Miele, Beko, Siemens, Whirlpool ir daugelio kitų.

Straipsnyje žemiau skaitykite apie pagrindines problemas bei remontą.

Reikalinga Specialisto pagalba kaitlentės taisymui su taisymo garantija iki 12 mėnesių? Susisiekite su mumis skambindami telefonu
+370 6 856 3999 arba užpildydami formą žemiau.

Kaitlenčių gedimai ir remontas

Ne paslaptis, jog dažniausiai sutinkamos yra indukcines kaitlentes namuose. Todėl yra nemažai priežasčių, dėl kurių žmonės renkasi būtent tokias kaitlentes. Pavyzdžiui, indukcinė kaitlentė šildo tik keptuvę ar puodą, todėl maistas ištiškęs aplink neiškeps, taip pat atsitikus nelaimei nudegimai gali būti tik minimalūs. 

Kadangi tokios indukcinės kaitlentės veikia greičiau gaminant maistą, tai tampa vienu iš energiją taupančiu variantu, kuris nešildo visos virtuvės. Tačiau turint kaitlentę galima susidurti su nemažai problemų ar gedimų. 

Specialistai apie indukcines kaitlentes dažniausiai gali pasakyti vieną, jog jos yra labai nepastovios. Kaitlentės naudoja elektromagnetinį lauką, kuris šildo tik keptuvę. Todėl jog šis elementas būtų suderintas, dažniausiai reikia naudoti specialias keptuves. Be šio aspekto, tam jog elektromagnetinis laukas būtų skirtas, reikalingas nuolatinis energijos srautas. Energijos srautas yra indikuojamas jei ant paviršiaus esanti lemputė šviečia. Dar vienas indikatorius gali būti jutikliniai valdikliai, kurie užsidega tik įjungus kaitlentę. 

Jei visgi pastebėjote, jog niekas nedega, pirmiausia reikėtų patikrinti ar pertraukiklio jungiklis yra įjungtas. Jei pertraukiklio jungiklinis visgi tiekia energiją, greičiausiai gali būti klaida su pačia kaitlente. Todėl geriausiai yra kreiptis į specialistą, kuris kaitlentę suremontuos. Specialistai taip pat pataria, jog kaitlenčių netaisyti patiems, nes tai reikalauja šiek tiek daug žinių negu gali suteikti interneto paieška. 

Reikalingas meistras kaitlentės remontui ar pajungimui?

Laidara - kvalifikuoti kaitlenčių remonto specialistai

Kaitlenčių remontas Vilniuje ir Vilniaus rajone

Laidara įmonės meistrai yra apmokyti, kvalifikuoti įvairių buitinių prietaisų remonto specialistai, kurių pagrindinis tikslas yra suremontuoti Jūsų sugedusią kaitlentę. Kadangi kiekvienas kaitlentės gedimas yra unikalus, specialistas geriausius problemos sprendimus pateikia tik atlikus nuodugnią prietaiso diagnostiką. Tokiu atveju Jūs būsite užtikrinti, jog Jūsų prietaisas yra sutaisomas pagal mūsų aukštos kokybės reikalavimus. Į Jūsų pranešimą apie prietaiso gedimą reaguojame per 24 val.

Dalys, kurios reikalingos prietaiso remontui yra užsakomos iš užsienio. Visos reikiamos dalys yra atrenkamos specialiai pagal gamintojo rekomendacijas, todėl jos gali būti arba originalios, arba pakaitinės, kurios yra nurodomos oficialaus indukcinės kaitlentės gamintojo.

Suteikiame remonto garantiją

Siekiame užtikrinti, jog visos mūsų paslaugos būtų greitos bei aukščiausios kokybės, todėl remontuojame Jūsų buitinės technikos prietaisą tiek Jūsų namuose, tiek mūsų remonto centre. Siekiame užtikrinti, jog Jūsų prietaisas tarnautų ilgą laiką, todėl remonto darbams suteikiame 12 mėnesių garantiją.

Ką sako mūsų klientai?

Mindaugas S. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Laimonas yra geriausias meistras! Likau didžiai nustebintas kaip greitai ir profesionaliai buvo suremontuota indaplovė ir instaliuota kaitlentė. Ačiū ir labai rekomenduoju!

Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Laura Z. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Esu maloniai nustebinta aptarnavimo kultura, profesionalumu, operatyvumu ir besalygiska pagalba! Labai rekomenduoju!!! Didziausios sekmes darbuose!!!

Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Mindaugas S. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Jau daug kartų pasitvirtino puikus balansas:
1. kokybė
2. dėmesys kliento poreikiams
3. greita reakcija
4. kaina

Paslaugos: Skalbyklių remontas, Indaplovių remontas, Džiovintuvų remontas
Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Margarita G. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Rekomenduoju, nes:
- pažadėjo sutvarkyti džiovyklę kuo greičiau, iki penktadienio, ir pažadą ištęsėjo;
- bendravimas labai mandagus;
- puiki darbo atlikimo kokybė, nepamenu ar džiovyklė kada anksčiau veikė taip gerai, sutrumpėjo džiovinimo laikas ir džiovinimo kokybė.
Žodžiu, pasirodo, jei džiovyklė džiovina ilgai, o išdžiovinus skalbiniai vis dar drėgni, laikais ją valyti. Įmonės atstovas pats atvažiuoja, išsiveža ir vėliau grąžina.

Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Vaida G.-R. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Punktualumas, Reagavimas, Vertė Naudojomės paslaugomis du kartus. Abu kartus paslaugos suteiktos labai operatyviai, kruopščiai, viską detaliai paaiškinant. Tobula klientų aptarnavimo patirtis - visuomet sutartu laiku, maloniai bendrauja, nuoširdžiai atsižvelgia į klientą ir ieško būdų kaip padėti, jei net daiktas nebesutaisomas. Ypatingai ačiū už sprendimą su skalbykle 😉
Rekomenduojam labai!

Paslaugos: Skalbyklių remontas, Indaplovių remontas
Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Kaitlentės remonto ir pajungimo užsakymas

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.