Džiovyklių remontas

Džiovyklių remontasRemontuojame džiovykles pagamintas įvairių gamintojų ir prekių ženklų: Bosch, Electrolux, Miele, Beko, Siemens, Whirlpool ir daugelio kitų.

Planuojate džiovyklę taisyti patys? Skaitykite žemiau apie pagrindines problemas.

Reikalinga Specialisto pagalba džiovyklės taisymui su taisymo garantija iki 12 mėnesių? Susisiekite su mumis skambindami telefonu
+370 6 856 3999 arba užpildydami formą žemiau.

Pagrindiniai džiovyklių gedimai

Džiovyklė tampa vis dažnesnis buitinės technikos prietaisas namuose. Todėl nenuostabu, jog atsiranda ir šio prietaiso gedimų. Džiovyklei sugedus, geriausia yra ieškoti bendrų ar įprastų problemų. Paprastai menki džiovyklių gedimai gali būti sutvarkomi pačių, didesnius ir sudėtingesnius džiovyklės remonto darbus geriau patikėti specialistams. 

Paprastai vidutinis džiovyklės tarnavimo laikotarpis yra 14 metų, todėl galite tikėtis, jog prietaisas tarnaus ilgus metus, tačiau tai nereiškia, jog prietaiso nereikia prižiūrėti. Tik tinkamai prižiūrimas prietaisas tarnaus ilgai, jei visgi atsainiai žiūrėsite į prietaiso priežiūrą, periodiškų gedimų galite neišvengti.

Specialistai išskiria, jog yra kelios pagrindinės priežastys, dėl kurių Jūsų džiovyklė gali gesti ir visgi reiktų remonto:

Reikalingas meistras džiovyklės remontui ar priežiūrai?

Laidara - kvalifikuoti džiovyklių remonto ir priežiūros specialistai

Džiovyklių remontas Vilniuje

Laidara įmonėje dirbantys specialistai yra kvalifikuoti, savo darbą išmanantys meistrai, kurių pagrindinis tikslas yra suremontuoti Jūsų prietaisą. Kiekvienas gedimas yra unikalus, todėl problemos sprendimai yra pateikiami atlikus tik nuodugnią prietaiso diagnostiką. Mūsų specialistai į Jūsų pranešimą apie sugedusį prietaisą reaguoja per 24 val.

Nustačius geriausią remonto būdą, jei reikia dalys yra užsakomos iš Vokietijos. Visos dalys yra atrenkamos pagal atitinkamo gamintojo rekomendacijas, todėl jos gali būti originalios arba pakaitinės, kurios rekomenduojamos oficialaus džiovyklės gamintojo.

Suteikiame remonto garantiją

Laidara – kompetentinga įmonė, kurios tikslas yra suremontuoti Jūsų sugedusį buitinės technikos prietaisą. Mums svarbu, jog kiekvienas suremontuotas prietaisas tarnautų dar ilgą laiką, todėl remonto darbams suteikiame 12 mėnesių garantiją, o vėl iškilus bėdai galite kreiptis į mūsų specialistus.

Ką sako mūsų klientai?

Margarita G. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Rekomenduoju, nes:
- pažadėjo sutvarkyti džiovyklę kuo greičiau, iki penktadienio, ir pažadą ištęsėjo;
- bendravimas labai mandagus;
- puiki darbo atlikimo kokybė, nepamenu ar džiovyklė kada anksčiau veikė taip gerai, sutrumpėjo džiovinimo laikas ir džiovinimo kokybė.
Žodžiu, pasirodo, jei džiovyklė džiovina ilgai, o išdžiovinus skalbiniai vis dar drėgni, laikais ją valyti. Įmonės atstovas pats atvažiuoja, išsiveža ir vėliau grąžina.

Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Rosita R. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Labai esu patenkinta šios firmos darbuotojų suteiktomis paslaugomis. Kreipėmės jau ne kartą , taisė indaplovę ir džiovyklę. Labai greitai atvyko,profesionaliai atliko darbą-diagnostiką ir gedimų šalinimą, ypač mandagiai bendravo. Rekomenduoju 100 proc.

Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Mindaugas S. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Jau daug kartų pasitvirtino puikus balansas:
1. kokybė
2. dėmesys kliento poreikiams
3. greita reakcija
4. kaina

Paslaugos: Skalbyklių remontas, Indaplovių remontas, Džiovintuvų remontas
Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Laura Z. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Esu maloniai nustebinta aptarnavimo kultura, profesionalumu, operatyvumu ir besalygiska pagalba! Labai rekomenduoju!!! Didziausios sekmes darbuose!!!

Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Vaida G.-R. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Punktualumas, Reagavimas, Vertė Naudojomės paslaugomis du kartus. Abu kartus paslaugos suteiktos labai operatyviai, kruopščiai, viską detaliai paaiškinant. Tobula klientų aptarnavimo patirtis - visuomet sutartu laiku, maloniai bendrauja, nuoširdžiai atsižvelgia į klientą ir ieško būdų kaip padėti, jei net daiktas nebesutaisomas. Ypatingai ačiū už sprendimą su skalbykle 😉
Rekomenduojam labai!

Paslaugos: Skalbyklių remontas, Indaplovių remontas
Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Džiovyklės remonto užsakymas

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.

    Dažniausiai užduodami klausimai

    Džiovyklių remontui taikome itin konkurencingas kainas, lyginant su kitomis remonto įmonėmis. Remonto kainą skaičiuojame individualiai kiekvienam klientui atskirai pagal gedimo sudėtingumą. 

    Tai nėra būtina. Esant galimybei, darbus noriai atliekame kliento namuose. Jeigu reikalingas rimtesnis remontas – paimame Jūsų džiovyklę iš namų ir remontą atliekame įmonės remonto centre Vilniaus raj.

    Suteikiame iki 12 mėnesių kokybės garantija remonto darbams, aptarnavimui ir kitoms suteiktoms paslaugoms.