Naujų ir Naudotų Buitinės Technikos Dalių Prekyba

Prekiaujame plačiu naujų ir naudotų buitinės technikos dalių asortimentu. Kainos pasiūlymą atsiunčiame per 24 valandas. Bendradarbiaujame su gamintojais, tiekėjais bei aukščiausių standartus išlaikančiais sertifikuotais remonto centrais visoje Europoje. Tik aukščiausios kokybės detalės. 

Buitinės technikos detales užsakykite užpildę formą žemiau, skambindami telefonu +370 6 856 3999 ar  išmaniuoju telefonu naudojant ,,Viber“ programėlę.

Naujos buitinės technikos dalys

UAB Meistrelis (el. parduotuvės Laidara.lt įkūrėja) bendradarbiauja su naujų detalių tiekėjais, sertifikuotais bei gerai žinomais gamintojų serviso centrais visoje Europoje. Per 24 val. atsiųsime pasiūlymą originaliai ar alternatyviai detalei. 

Naudotos buitinės technikos dalys

Daugelį metų prekiaudami naudota buitine technika sukaupėme didelį asortimentą naudotų detalių. Virš 10 metų  prekiaujame  naudotomis buitinės technikos detalėmis bei atliekame buitinės technikos remontą.

Kokybiškų naudotų buitinės technikos detalių naudojimas remonto darbams per daugelį metų patirties įrodė, jog naudotos detalės tarnauja gerokai ilgiau negu visiškai naujos. 

Pasiūlymą atsiųsime per 24 val. 

Buitinės technikos detales užsakykite užpildę formą žemiau, skambindami telefonu +370 6 856 3999 ar  išmaniuoju telefonu naudojant ,,Viber“ programėlę.

Užsakome detales šiems buitinės technikos prietaisams:

 1. Skalbimo mašinoms buitinėms ir profesionalioms
 2. Indaplovėms  buitinėms  ir profesionalioms.
 3. Džiovyklėms buitinėms ir profesionalioms.
 4. Orkaitėms
 5. Kaitlentėms.
 6. Šaldytuvams.
 7. Gartraukiams.

Užsakydami dalis būtinai nurodykite šiuos duomenis (tai padės greičiau įvykdyti užklausą):

 1. Siunčiant užklausą, nurodykite tikslų prietaiso modelį ir serijos numerį.
 2. Padarykite nuotrauką rasto modelio lipduko (jeigu turite) ir jį mums atsiųskite.
 3. Nurodykite kokios  detalės ieškote.

Ar verta buitinę techniką remontuoti su naudotomis dalimis?

Trumpas atsakymas – tikrai taip!

Ilgametė UAB Meistrelis įmonės patirtis įrodė, jog kokybiškos naudotos buitinės technikos dalys tarnauja daug ilgiau už naujas ir neseniai pagamintas.

Pagrindinės priežastys – į vartojimą orientuotą ekonimika ir masinė buitinės technikos gamyba orientuota į kiekybę, o ne kokybę. Pavyzdžiui, jei pats gamintumėte kokį nors daiktą, pvz., kėdę, tai ją gamintumėte iš ilgaamžiškiausių išteklių, kad ji kuo ilgiau tarnautų. Tačiau, kad ir kaip racionalu tai atrodo, Europoje taip nevyksta. Nes kompanijos, norėdamos išlaikyti konkurencinį pranašumą, turi gaminti taip, kad ilgainiui tą daiktą vėl pirktų ir tai nuolat vyktų. Taip kuriamas buitinės technikos dalių vartotojiškumas, nes viskas gaminama, kad kuo greičiau sulūžtų, sugestų ir nusidėvėtų

Naujų ir Naudotų Buitinės Technikos Dalių Užsakymas

Pasiūlymą atsiųsime per 24 val.

  Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.