Electrolux skalbimo mašinų remontas

Electrolux Skalbimo mašinų remontas

Įvairių buitinių prietaisų gedimas ir jų remontas – dažnai pasitaikantis reiškinys. Kadangi skalbimo mašina atlieka labai svarbų vaidmenį buityje, ją svarbu tinkamai prižiūrėti, o jei visgi prietaisas sugedo, reikia jį taisyti. Remonto metu yra siekiama pašalinti gedimą, taip atgaivinant sugedusią ir plovimo funkcijos neatliekančia skalbimo mašiną. Ne paslaptis, kad gedimas gali pasireikšti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip kalkių nuosėdų, elektronių prietaisų sutrikimo, amžiaus ar kitų problemų. 

Electrolux skalbimo mašinos neretai yra priskiriamos aukštesnės klasės skalbimo mašinoms. Nors šios skalbimo mašinos pasižymi nepriekaištingomis funkcijomis ir kokybe, kažkuriuo momentu galite neišvengti ir šios mašinos gedimo. 

Reikalingas meistras Electrolux buitinės įrangos remontui?

Kiekvienas gedimas yra visiškai individualus atvejis, kurį specialistai nustato tik tuo metu kai atvykstą apžiūrėti sugedusio prietaiso. Electrolux skalbimo mašinų remontas prasideda nuo to, kai specialistas apžiūri Jūsų skalbimo mašiną ir atlieka išsamią prietaiso būklės diagnostiką. Diagnostikos metu yra nustatoma gedimo priežastis ir kaip tą priežastį būtų galima pašalinti.

Aptarus gedimo sprendimo būdus yra pasiūlomas tvarkymo planas. Jei reikia specialistas užsako dalis, tam jog galėtų sugedusias pakeisti. Visas dalis, mūsų specialistai, skalbimo mašinų remontui užsako iš Norvegijos. Dalys atrenkamos pagal atitinkamos skalbimo mašinos gamintojo rekomendacijas, todėl dalys gali būti arba originalios, arba pakaitinės, kurios buvo nurodytos oficialaus Electrolux gamintojo. 

Laidara skalbimo mašinų specialistai – kvalifikuoti meistrai

Laidara savo darbą išmanančių meistrų tikslas – sutvarkyti Jūsų skalbimo mašiną, jog ši tarnautų dar ilgą laiką. Siūlome atkreipti dėmesį į tai, jog mūsų specialistai atlieka darbą greitai, tačiau kokybiškai. Mes pasirūpinsime, jog Jūsų skalbimo mašina yra remontuojama pagal geriausius ir tinkamiausius sprendimus. Taip pat suteiksime 12 mėnesių garantiją atliktam skalbimo mašinos remontui. Iškilus bėdai galite kreiptis į mūsų meistrus, kurie taip pat atlieka ir profilaktinę skalbimo mašinos priežiūrą:

Mes pasiruošę Jums padėti – bendraukime!

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.