Buitinės technikos remontas

Norite Specialisto pagalbos su taisymo garantija iki 12 mėnesių? Susisiekite su mumis skambindami telefonu
+370 6 856 3999 arba užpildydami formą žemiau

Buitinės technikos remonto užsakymas

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

  Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.

  Pagrindiniai buitinės technikos gedimai

  Ne paslaptis, jog menkus buitinės technikos gedimus galite remontuoti patys, pasiskaitę šiek tiek informacijos internete. Tačiau ką daryti, jei visgi nepajėgiate to pasidaryti patys ir dėl kokių gedimų jau reikėtų kreiptis į specialistus? 

  Kadangi buitinė technika, tokia kaip skalbimo mašinos, indaplovės, kaitlentės, džiovyklės bei orkaitės, yra naudojamos kiekvieną dieną, gedimą galima labai greitai pastebėti, kuris dažniausiai sukelia didesnį ar mažesnį chaosą Jūsų namuose. Pastebėjus gedimą geriau nedelskite ir kuo skubiau kreipkitės į specialistą, kuris atvykęs atlieks diagnostiką bei sutvarkys Jūsų prietaisą. 

  Žinoma, kiekvienas buitinis prietaisas namuose yra skirtingas ir reikalauja skirtingų žinių juos tvarkant. Taip pat visi gedimai, kurie gali atsirasti yra unikalūs, tačiau buitinės technikos remonto specialistai pastebi, pagrindinius įvairių buitinės technikos prietaisų gedimus. Todėl specialistai pateikia dažniausiai pasitaikančius buitinės technikos gedimus:

  Skalbimo mašinų gedimai

  Skalbimo mašinų remontasMinimalų skalbimo mašinos remontą galite pasidaryti ir patys, tačiau, jei jau matote, kad to neišeina padaryti patiems, geriausia yra kreiptis į specialistą. Šio buitinio prietaiso gedimų sąrašas yra gali būti labai ilgas, tačiau keli pagrindiniai gedimai, kuriuos fiksuoja specialistai yra:

  Indaplovių gedimai

  Indaplovių remontasNe paslaptis, jog sugedusi indaplovė tikrai gali būti labai didelė bėda, tačiau minimalius gedimus, tokius kaip nešvarus filtras, užsikimšusi purkštuvo svirtis, nešvarus indaplovės vidus, galite susitvarkyti patys. Žinoma, gali būti ir rimtesnių problemų, kurių negalėsite išspręsti, todėl kreipimasis į meistrą yra viena iš išeičių. Specialistai fiksuoja kelis dažniausiai pasitaikančius indaplovių gedimus:

  Kaitlenčių gedimai

  Kaitlenčių remontasŠis buitinis prietaisas buityje yra naudojamas labai dažnai, todėl yra nenuostabu, jog šio prietaiso gedimai gali būti dažnas atvejis. Todėl specialistai išskiria tokius dažniausiai pasitaikančius kaitlenčių gedimus:

  Džiovyklių gedimai

  Džiovyklių remontasDžiovyklės tampa vis dažnesnis buitinės technikos prietaisas namuose, kuris palengvina buities darbus. Tačiau net ir tokie prietaisai genda. Specialistai pateikia kelis dažniausiai pasitaikančius šio prietaiso gedimus:

  Orkaičių gedimai

  Orkaičių remontasŠiuolaikinių orkaičių pasirinkimas yra labai didelis, todėl dažniausi orkaičių gedimai yra susiję su elektronika. Dėl išmaniųjų prietaisų esamų orkaitėse bei jų sudėtingumo, geriausia tokių gedimų sprendimus yra palikti specialistams, kurie atlieka darbą efektyviai ir profesionaliai. Specialistai pateikia dažniausiai pasitaikantį šio prietaiso gedimą:

  Kavos aparatų gedimai

  Kavos aparatų remontasKavos aparatai yra labai lengvai prieinami kiekvienam, todėl nenuostabu, jog šie prietaisai nėra ilgaamžiai. Nors kiekvienas gedimo atvejis gali būti unikalus Jūsų turimam kavos aparatui, tačiau mūsų specialistai pastebi dažniausiai pasitaikančias problemas:

  Daugiau apie kiekvienos buitinės technikos grupes skaitykite čia:

  Iškilus sunkiems buitinės technikos gedimams, geriausia yra patikėti šį darbą specialistams, kurie atliks darbą profesionaliai ir be jokių papildomų rūpesčių. Žinoma, rasti patikimą buitinės technikos remonto įmonę gali būti nelengva užduotis, nes tokių įmonių yra nemažai. Tačiau patariame ieškoti tokios įmonės, kuri dirba Jūsų gyvenamojoje vietovėje, pavyzdžiui, Vilniuje ar Vilniaus rajone. Tokiu atveju Jums bus ne tik patogu bendrauti su meistrais, bet ir išsikviesti meistrą dar kartą, jei prietaisai vėl suges.

  Buitinės technikos remontas Vilniuje

  Neretai atsitinka taip, jog nežinote ar buitinį prietaisą geriau yra taisyti, ar pakeisti. Bet kokiu atveju, buitiniai prietaisai tokie, kaip orkaitės, skalbimo mašinos, indaplovės, džiovyklės ir kaitlentės, atlieka labai svarbias funkcijas, o atsiradęs šių prietaisų gedimas gali sukelti nemažai nepatogumų. Žinoma, naujo buitinio prietaiso įsigijimas gali būti saugus variantas, tačiau dažniausiai yra rekomenduojama sugedusius prietaisus remontuoti. 

  Buitinės technikos remontas VilniujeSugedus vienam ar kitam buitiniui prietaisui, jų remontą geriausiai yra patikėti specialistams, kurie išmano savo darbą bei turi nemažą patirtį tvarkant įvairius buitinės technikos prietaisus. Labai svarbu, jog atkreiptumėte dėmesį ir į tai, jog geriausia meistrus remontui rinktis, dirbančius Jūsų gyvenamajame regione. Buitinės technikos remontas Jums gali dar pakankamai ilgai palengvinti Jūsų buities darbus. „Laidara“ remonto specialistai aptarnauja Vilniaus ir Vilniaus apskrities gyventojus. 

  Kodėl verta rinktis Laidara remonto specialistus?

  Reikalingas meistras buitinės technikos remontui?

  Buitinės technikos priežiūros svarba

  Ne paslaptis, jog namų savininkai dažnai negalvoja apie savo buitinė techniką, kol kas nors nesugenda ir jie negali jais naudotis. Sugedusi buitinė technika gali sukelti nedielį chaosą Jūsų namuose, lengviausias būdas gedimą pašalinti yra kreiptis į buitinės technikos remonto specialistus.

  Išvengti buitinių prietaisų gedimo ar problemų visiškai neįmanoma, tačiau yra būdų, kurie gali padėti kiek įmanoma pailginti prietaiso gyvavimo laiką bei užtikrinti, jog šis taip greitai nesuges. Nepriklausomai nuo buitinio prietaiso rūšies, tik tinkamai prižiūrima technika gali tarnauti ilgą laiką. Kokią naudą visgi turi tinkama buitinės technikos priežiūra:

  Papildomos paslaugos buitinės technikos priežiūrai

  Tam, jog būtų užtikrintas sklandus Jūsų buitinės technikos darbas mūsų „Laidara“ specialistai teikia buitinės technikos profilaktinę priežiūrą. Šios paslaugos pagrindinis tikslas yra užtikrinti, jog Jūsų buitinis prietaisas yra švarus, taip prailginant jo tarnavimo laiką. 

  Buitinės technikos specialistas atvyksta į Jūsų namus ir atlieka šias procedūras:

  Ką sako mūsų klientai?

  Vaida G.-R. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

  Punktualumas, Reagavimas, Vertė Naudojomės paslaugomis du kartus. Abu kartus paslaugos suteiktos labai operatyviai, kruopščiai, viską detaliai paaiškinant. Tobula klientų aptarnavimo patirtis - visuomet sutartu laiku, maloniai bendrauja, nuoširdžiai atsižvelgia į klientą ir ieško būdų kaip padėti, jei net daiktas nebesutaisomas. Ypatingai ačiū už sprendimą su skalbykle 😉
  Rekomenduojam labai!

  Paslaugos: Skalbyklių remontas, Indaplovių remontas
  Atsiliepimas paliktas Google Reviews

  Rytis B. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

  Esu patenkintas suremontuotos indaplovės kokybe. Patiko viskas - punktualumas, pažadų laikymasis, švara, tvarkingumas. Atvyko išsivežti sutartu laiku - grąžino taip pat sutartu laiku. Greitai diagnozavo gedimą, išsamiai paaiškino, sutvarkė, suteikė garantiją. Grąžino indaplovę apvyniota plėvele - kas maloniai nustebino. Taip pat bendravimo kultūra paliko gerą įspūdį. Rekomenduoju.!

  Atsiliepimas paliktas Google Reviews

  Margarita G. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

  Rekomenduoju, nes:
  - pažadėjo sutvarkyti džiovyklę kuo greičiau, iki penktadienio, ir pažadą ištęsėjo;
  - bendravimas labai mandagus;
  - puiki darbo atlikimo kokybė, nepamenu ar džiovyklė kada anksčiau veikė taip gerai, sutrumpėjo džiovinimo laikas ir džiovinimo kokybė.
  Žodžiu, pasirodo, jei džiovyklė džiovina ilgai, o išdžiovinus skalbiniai vis dar drėgni, laikais ją valyti. Įmonės atstovas pats atvažiuoja, išsiveža ir vėliau grąžina.

  Atsiliepimas paliktas Google Reviews

  Mindaugas S. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

  Jau daug kartų pasitvirtino puikus balansas:
  1. kokybė
  2. dėmesys kliento poreikiams
  3. greita reakcija
  4. kaina

  Paslaugos: Skalbyklių remontas, Indaplovių remontas, Džiovintuvų remontas
  Atsiliepimas paliktas Google Reviews

  Miroslav B. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

  Tikri profesionalai. Užteko konsultacijos telefonu ir gedimas buvo surastas bei pašalintas. Sutaupyti pinigai.

  Paslaugos: Skalbyklių remontas
  Atsiliepimas paliktas Google Reviews

  Valentinas K. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

  * Greitai ir kokybiskai atliko darbus
  * draugiskas ir korektiskas bendravimas
  * netingejo skirti laiko ir pastangu isspresti gedima taisant sena skalbimo masina (kuriai daliu jau net negamina).

  Viskas veikia tvarkingai

  Atsiliepimas paliktas Google Reviews

  Mindaugas S. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

  Laimonas yra geriausias meistras! Likau didžiai nustebintas kaip greitai ir profesionaliai buvo suremontuota indaplovė ir instaliuota kaitlentė. Ačiū ir labai rekomenduoju!

  Atsiliepimas paliktas Google Reviews

  Buitinės technikos remonto užsakymas

  Iškvieskite meistrą arba susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

   Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.

   Dažniausiai užduodami klausimai

   Kiekvienas gedimas yra unikalus atvejis, todėl buitinės technikos remonto kaina yra skaičiuojama individualiai. Kainos dydis priklauso nuo sugedimo rūšies, dalių keitimo ir užsakymo. 

   Siekiame užtikrinti, jog kiekvienas prietaisas Jūsų namuose veiktų gerai, greitai ir kokybiškai, todėl buitinės technikos remontą atliekame per 24 val. nuo gedimo registravimo.

   Taip, visiems darbams suteikiama iki 12 mėnesių remonto garantija.