Indaplovių remontas

Indaplovių remontasRemontuojame Bosch, Electrolux, Miele, Beko Whirlpool ir kitų prekių ženklų indaploves.

Planuojate indaplovę taisyti patys? Skaitykite žemiau apie pagrindines problemas.

Reikalinga Specialisto pagalba su taisymo garantija iki 12 mėnesių? Susisiekite su mumis skambindami telefonu
+370 6 856 3999 arba užpildydami formą žemiau.

Pagrindiniai indaplovių gedimai

Indaplovei sugedus ir įvertinus gedimo priežastį, jei įmanoma geriausias sprendimas yra remontas. Žinoma, sugedusi indaplovė tikrai atneša nemažai bėdų. Menkus indaplovių gedimus galite susitvarkyti patys, todėl tai neturėtų sukelti didesnių problemų ir kviesti meistrą, kuris tą problemą išspręstų. Jei visgi problemos nepavyksta išspręsti geriausias sprendimas yra kreiptis į indaplovių remonto specialistus, kurie sutvarkys Jūsų sugedusį prietaisą. 

Iš esmės pagrindiniai indaplovės gedimai dažniausiai atsiranda ne dėl atskirų dalių ir mechanizmų veikimo sutrikimų, o dėl įvairių filtrų užsikimšimo, įvairių dalių užteršimo, maisto kaupimosi, kartais nepalankių išorinių veiksnių, tokių kaip įtampos šuolių, silpno vandens slėgio. 

Reikalingas meistras indaplovės remontui ar priežiūrai?

Laidara - kvalifikuoti indaplovių remonto ir priežiūros meistrai

Indaplovių remontas Vilniuje - LaidaraMūsų, Laidara, specialistai yra kvalifikuoti, savo darbą išmanantys meistrai, kurie atlieka įvairių indaplovių gamintojų remontą. Indaplovės remonto tikslas yra sutvarkyti Jūsų prietaisą profesionaliai ir kokybiškai, jog buitinės technikos prietaisas tarnautų dar ilgą laiką. 

Kadangi kiekvienas gedimas yra unikalus, mūsų specialistas atvykęs į Jūsų gyvenamąją vietą, atlieka nuodugnią sugedusio prietaiso diagnostiką, kurios metu yra nustatomas gedimo šaltinis bei parenkamas efektyviausias būdas prietaiso remontui. Remontuojamo prietaiso dalys yra užsakomos iš Vokietijos, kurios yra parenkamos pagal prietaiso gamintojo rekomendacijas, t.y. dalys gali būti originalios arba pakaitinės, nurodytos oficialaus gamintojo.

Suteikiame remonto garantiją

Siekiame, jog mūsų teikiamos paslaugos būtų aukštos kokybės ir patogios, todėl remontą atliksime Jūsų namuose arba mūsų remonto centre. Suremontuotą prietaisą meistras saugiai pajungs, suteiks naudingų patarimų bei bus suteikiama iki 12 mėnesių garantija atliktam remontui.

Kaip taisome indaploves?

Ką sako mūsų klientai?

Rytis B. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Esu patenkintas suremontuotos indaplovės kokybe. Patiko viskas - punktualumas, pažadų laikymasis, švara, tvarkingumas. Atvyko išsivežti sutartu laiku - grąžino taip pat sutartu laiku. Greitai diagnozavo gedimą, išsamiai paaiškino, sutvarkė, suteikė garantiją. Grąžino indaplovę apvyniota plėvele - kas maloniai nustebino. Taip pat bendravimo kultūra paliko gerą įspūdį. Rekomenduoju.!

Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Justė D. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Dėkoju įmonės "Laidara" darbuotojams už kokybiškai ir greitai suteiktas remonto paslaugas. Indaplovė veikia kaip nauja. Rekomenduoju šią įmonę visiems, kas vertina kokybišką, operatyvų, mandagų paslaugų teikimą.

Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Mindaugas S. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Jau daug kartų pasitvirtino puikus balansas:
1. kokybė
2. dėmesys kliento poreikiams
3. greita reakcija
4. kaina

Paslaugos: Skalbyklių remontas, Indaplovių remontas, Džiovintuvų remontas
Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Vaida G.-R. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Punktualumas, Reagavimas, Vertė Naudojomės paslaugomis du kartus. Abu kartus paslaugos suteiktos labai operatyviai, kruopščiai, viską detaliai paaiškinant. Tobula klientų aptarnavimo patirtis - visuomet sutartu laiku, maloniai bendrauja, nuoširdžiai atsižvelgia į klientą ir ieško būdų kaip padėti, jei net daiktas nebesutaisomas. Ypatingai ačiū už sprendimą su skalbykle 😉
Rekomenduojam labai!

Paslaugos: Skalbyklių remontas, Indaplovių remontas
Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Arnas U. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Aukšto lygio aptarnavimas, galimybė atsiskaityti kortele ir galimybė išrašyti sąskaitą faktūrą rodo, kad į darbą žiūrima rimtai. Pirkom indaplovę - atvyko laiku ir greitai pastatė (ir prijungė). Tikrai rinksiuos juos kitą kartą bei rekomenduoju tai daryti ir kitiems

Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Indaplovės remonto užsakymas

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.

    Dažniausiai užduodami klausimai

    Indaplovių remonto kainos Laidaroje yra konkurencingos, lyginant su kitomis remonto įmonėmis. Kadangi gedimai yra labai įvairūs ir skirtingi – remonto kainą skaičiuojame individualiai kiekvienam klientui. 

    Nebūtina. Darbus dažniausiai atliekame kliento namuose. Jeigu gedimas didelis ir reikalingas rimtesnis remontas – atvažiuojame ir paimame Jūsų indaplovę ir remontą atliekame įmonės remonto centre Vilniaus raj.

    Taip. Visoms indaplovių remonto ir aptarnavimo paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija