Ardo skalbimo mašinų remontas

Ardo skalbimo mašinų remontas

Buitinių prietaisų, ypač skalbimo mašinų, reikšmė namuose yra labai svarbi. Skalbimo mašinos yra bene dažniausiai naudojamas buitinis prietaisas, todėl ne paslaptis, jog jų gedimas taip pat yra gana dažnas reiškinys. Žinoma, tinkamai prižiūrima skalbimo mašina neturėtų gesti, tačiau kartais to nepavyksta išvengti. 

Ardo skalbimo mašinų remonto pagrindinis tikslas yra pašalinti gedimą, atgaivinti sugedusią ir plovimo funkcijų neatliekančia skalbimo mašiną. Atlikdami skalbimo mašinos remontą specialistai fiksuoja dažniausiai pasitaikančius gedimus įvairių gamintojų mašinoms.

Apskritai, dažniausios skalbimo mašinų gedimų priežastys atsiranda dėl kalkių nuosėdų, elektroninių prietaisų gedimo, amžiaus. Tačiau mūsų specialistai pastebi tokius dažniausius Ardo skalbimo mašinų gedimus:

Reikalingas meistras Ardo buitinės įrangos remontui?

Laidara skalbimo mašinų specialistai – kvalifikuoti meistrai

Mūsų, Laidara, skalbimo mašinų specialistai yra kvalifikuoti, savo darbą išmanantys meistrai, kurie atlieka įvairių buitinių prietaisų remontą. Kiekvieno skalbimo mašinos remonto tikslas yra sutvarkyti Jūsų prietaisą, jog šis tarnautų dar ilgą laiką. Mūsų meistrai į kiekvieną pranešimą reaguoja greitai ir efektyviai. 

Kiekvienas gedimas yra unikalus, todėl atvykus specialistui yra atliekama nuodugni Jūsų sugedusios skalbimo mašinos diagnostika, kurios metu yra nustatomas gedimo šaltinis bei parenkamas efektyviausias remonto sprendimas problemai pašalinti. Visos dalys yra užsakomos iš Vokietijos, parenkamos atitinkamai pagal skalbimo mašinos gamintojo rekomendacijas, todėl dalys yra originalios arba pakaitinės, kurios yra rekomenduojamos Ardo gamintojo. 

Siekiame užtikrinti, jog mūsų teikiamos remonto paslaugos būtų sklandžios

Skalbimo mašinas tvarkome Jūsų namuose arba mūsų remonto centre. Suremontavus sugedusį prietaisą, meistras prietaisą pajungs bei suteiks naudingų patarimų apie tai, ką reikėtų daryti, jog tai nepasikartotų. Taip pat suteikiame 12 mėnesių garantiją atliktam skalbimo mašinos remontui

Mes pasiruošę Jums padėti – bendraukime!

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.