Siemens skalbimo mašinų remontas

Siemens skalbimo mašinų remontas

Vienas dažniausiai pasitaikančių buitinių prietaisų gamintojų yra Siemens. Siemens skalbimo mašinos yra vienos iš dažniausiai pasitaikančių prietaisų namuose. Kadangi šio gamintojo skalbimo mašinos yra gana populiarios, nenuostabu, jog dažnas susiduria su šio prietaiso gedimu. 

Siemens skalbimo mašinos remonto metu yra siekiama pašalinti gedimą, taip atgaivinant sugedusį ir plovimo funkcijos neatliekantį prietaisą. Žinoma, gedimas gali pasireikšti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip kalkių nuosėdų, elektronikos sutrikimų ar kitų problemų. 

Reikalingas meistras Siemens buitinės įrangos remontui?

Kiekvienas gedimas yra unikalus atvejis, kuris yra nustatomas apžiūros metu. Užfiksavus Jūsų skalbimo mašinos gedimą, mūsų specialistas atvykęs į Jūsų namus apžiūri Jūsų prietaisą bei atlieka išsamią prietaiso būklės diagnostiką. Šios diagnostikos tikslas yra nustatyti gedimo šaltinį ir kaip tą priežastį būtų galima pašalinti.

https://www.youtube.com/watch?v=6PlOzi2mLrI

Laidara meistras pataria ir pasiūlo visus įmanomus tvarkymo būdus, kurie yra paremti atlikta diagnostika. Taip pat specialistas užsako atitinkamas dalis, kurios sugedo bei jas pakeičia. Visas dalis skalbimo mašinų remontui užsakome ir siunčiame iš Vokietijos. Dalys yra atrenkamos pagal skalbimo mašinos gamintoją, todėl jos arba yra originalios, arba pakaitinės, kurios buvo nurodytos oficialaus Siemens gamintojo.

Laidara skalbimo mašinų remonto specialistai – kvalifikuoti meistrai

Mūsų specialistai yra kvalifikuoti meistrai, kurie nuolat atnaujina savo žinias apie skalbimo mašinas, todėl kiekvienu atveju yra pateikiami naudingi patarimai, kaip prižiūrėti skalbimo mašiną, jog ši tarnautų dar ilgą laiką bei gedimas nepasikartotų. Laidara specialistai atlieka darbą greitai, tačiau kokybiškai. Kiekvieno gedimo taisymui yra suteikiama 12 mėnesių garantija. Jei norite išvengti gedimo, galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie atlieka profilaktinę skalbimo mašinos priežiūrą:

Mes pasiruošę Jums padėti – bendraukime!

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.