Orkaičių remontas

Orkaičių remontas VilniujeRemontuojame įvairių gamintojų orkaites: Bosch, Electrolux, Miele, Beko, Siemens, Whirlpool ir daugelio kitų.

Jeigu planuojate orkaitę taisyti patys – skaitykite žemiau apie pagrindines problemas.

Reikalinga Specialisto pagalba orkaitęs taisymui su taisymo garantija iki 12 mėnesių? Susisiekite su mumis skambindami telefonu
+370 6 856 3999 arba užpildydami formą žemiau.

Pagrindiniai orkaičių gedimai

Orkaitė yra vienas iš svarbiausių prietaisų Jūsų virtuvėje. Tiesa, greičiausiai jos nenaudosite kiekvieną dieną, tačiau tikrai neišgyventume be jos net savaitę. Visiškai yra nesvarbu, ką Jūs kepate savo orkaitėje ar sausainius, duonos kepalą, ar kažką kito, vienareikšmiškai orkaitė yra reikalinga.

Visgi orkaitės gedimas, kaip ir bet kuris buitinės technikos prietaiso gedimas, gali sukelti šiek tiek chaoso Jūsų namuose. Žinoma, kiekvienas gedimas ir prietaiso remontas yra unikalus, tačiau specialistai pastebi kelis pagrindinius gedimus, kurių nepavyksta išvengti:

Reikalingas meistras orkaitės remontui ar priežiūrai?

Laidara specialistai - kvalifikuoti orkaičių remonto profesionalai

Orkaičių remontas Vilniaus m. ir Vilniaus rajone

Laidara orkaičių remonto specialistai yra kvalifikuoti, savo darbą išmanantys meistrai, kurie atlieka įvairių orkaičių gamintojų remontą. Kiekvieno remonto tikslas yra nepriekaištingai sutvarkyti Jūsų buitinės technikos prietaisą, jog šis tarnautų dar ilgą laiką. 

Kadangi siekiame užtikrinti profesionalias bei aukščiausios kokybės paslaugas, iš Jūsų gautas pranešimas apie gedimą vykdomas per 24 val. Atvykęs specialistas atlieka nuodugnią sugedusio prietaiso diagnostiką, kurios metu nustatomas gedimo šaltinis bei specialistas rekomenduoja efektyviausią prietaiso remonto būdą. Remontuojamas prietaisas gali būti tvarkomas Jūsų namuose arba mūsų remonto centre. 

Visos remontuojamos dalys yra užsakomos iš užsienio, kurios yra atrenkamos pagal prietaiso gamintojo rekomendacijas, todėl visos dalys gali būti arba originalios, arba pakaitinės, kurios yra nurodytos oficialaus orkaitės gamintojo. 

Suteikiame remonto garantiją

Suremontuotą prietaisą mūsų specialistas saugiai pajungs, suteiks naudingų patarimų. Taip pat siekiame, jog mūsų paslaugos būtų aukščiausios kokybės, todėl remonto darbams suteikiame 12 mėnesių garantinį laikotarpį.

Ką sako mūsų klientai?

Sandra Š. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Labai geras meistras, patarė tiek telefonu, tiek atvykus viska išsamiai paaiskino, papasakojo kas susiję su problema. Profesionalus, mandagus ir tvarkingai dirbantis meistras, tikrai vien tik geros rekomendacijos! Ačiū.

Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Rosita R. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Labai esu patenkinta šios firmos darbuotojų suteiktomis paslaugomis. Kreipėmės jau ne kartą , taisė indaplovę ir džiovyklę. Labai greitai atvyko,profesionaliai atliko darbą-diagnostiką ir gedimų šalinimą, ypač mandagiai bendravo. Rekomenduoju 100 proc.

Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Margarita G. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Rekomenduoju, nes:
- pažadėjo sutvarkyti džiovyklę kuo greičiau, iki penktadienio, ir pažadą ištęsėjo;
- bendravimas labai mandagus;
- puiki darbo atlikimo kokybė, nepamenu ar džiovyklė kada anksčiau veikė taip gerai, sutrumpėjo džiovinimo laikas ir džiovinimo kokybė.
Žodžiu, pasirodo, jei džiovyklė džiovina ilgai, o išdžiovinus skalbiniai vis dar drėgni, laikais ją valyti. Įmonės atstovas pats atvažiuoja, išsiveža ir vėliau grąžina.

Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Vaida G.-R. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Punktualumas, Reagavimas, Vertė Naudojomės paslaugomis du kartus. Abu kartus paslaugos suteiktos labai operatyviai, kruopščiai, viską detaliai paaiškinant. Tobula klientų aptarnavimo patirtis - visuomet sutartu laiku, maloniai bendrauja, nuoširdžiai atsižvelgia į klientą ir ieško būdų kaip padėti, jei net daiktas nebesutaisomas. Ypatingai ačiū už sprendimą su skalbykle 😉
Rekomenduojam labai!

Paslaugos: Skalbyklių remontas, Indaplovių remontas
Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Mindaugas S. UAB Laidara teigiamas atsiliepimas

Jau daug kartų pasitvirtino puikus balansas:
1. kokybė
2. dėmesys kliento poreikiams
3. greita reakcija
4. kaina

Paslaugos: Skalbyklių remontas, Indaplovių remontas, Džiovintuvų remontas
Atsiliepimas paliktas Google Reviews

Orkaitės remonto užsakymas

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.