Beko skalbimo mašinų remontas

Beko skalbimo mašinų remontas

Ne paslaptis, jog skalbimo mašina yra bene dažniausiai naudojamas buitinis prietaisas namuose. Todėl yra gana svarbu, jog šis prietaisas veiktų be priekaištų. Tinkamai prižiūrima skalbimo mašina, ne tik tarnaus ilgą laiką, bet tuo pat metu ir neatsiras kažkokių papildomų gedimų. 

Tiesa, gedimai gali sutrukdyti nustatytam skalbimo mašinos veikimo rėžimui, tačiau skalbimo mašinos remontas nėra labai baisus ar neįmanomas darbas. Jei Jums sugedo skalbimo mašina geriausiai šio prietaiso taisymą patikėti specialistams, kurie išmano savo darbą. 

Beko skalbimo mašinos remonto pagrindinis tikslas yra pašalinti gedimą, atgaivinti sugedusią ir plovimo funkcijos neatiekančią skalbimo mašiną. Apskritai, Beko skalbimo mašinos yra sukurtos taip, kad padėtų Jums sutaupyti energiją, vandenį bei atlikti nepriekaištingą darbą skalbiant skalbinius.

Reikalingas meistras BEKO buitinės įrangos remontui?

Nors gedimai gali būti neišvengiamas dalykas, specialistai fiksuoja, jog dažniausiai pasitaikančios gedimų priežastys gali būti tokios, kaip kalkių nuosėdos, elektroninių prietaisų gedimas. Tačiau mūsų specialistai pastebi vieną pagrindinį Beko skalbimo mašinos gedimą:

Dažniausias šių skalbimo mašinų gedimas yra užsikimšęs vandens lygio daviklis. Dėl šio gedimo dažniausiai sutrinka kitos prietaiso dalys, atsiranda nutekėjimo problemų, taip sukeliant riziką vandeniui išsilieti. 

Žinoma, kiekvienas gedimas yra unikalus atvejis, kuris nustatomas apžiūros metu. Mūsų specialistas atvykęs į Jūsų namus atliks nuodugnią prietaiso būklės diagnostiką bei nustatys gedimo šaltinį. Šios diagnostikos rezultatas leidžia meistrui lengviau Jums paaiškinti gedimo priežastį bei tuo pat metu pasiūlyti geriausią sprendimą. 

Laidara skalbimo mašinų specialistai – kvalifikuoti meistrai

Laidara specialistas atrenka ir užsako atitinkamas dalis, kurios bus keičiamos norint pašalinti gedimo priežastį. Visas dalis skalbimo mašinų remontui užsakome ir atsiunčiame iš Vokietijos. Dalys yra atrenkamos pagal skalbimo mašinos gamintoją, todėl jos gali būti originalios, arba pakaitinės, kurios buvo nurodytos oficialaus Beko gamintojo. 

Mūsų meistrai yra kvalifikuoti, savo darbą išmanantys specialistai, kurie nuolat atnaujina savo žinias apie įvairių gamintojų skalbimo mašinas. Kiekvienu atveju mūsų specialistas pateiks Jums efektyvius ir naudingus patarimus, kaip prižiūrėti skalbimo mašiną, jog gedimas nepasikartotų. Taip pat suteikiame 12 mėnesių garantinį laikotarpį atliktam skalbimo mašinos remontui. Norint užtikrinti, jog gedimai nepasikartotų mūsų specialistai atlieka profilaktinę skalbimo mašinos priežiūrą, kurios metu prietaisas yra išvalomas, nukalkinamas ar pakeičiamas filtras. 

Mes pasiruošę Jums padėti – bendraukime!

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.