Jura kavos aparatų remontas

Jura kavos aparatų remontas

Jura kavos aparatų remontas

Remontuojame Jura kavavires. Taip pat atliekame remontą ir daugelio kitų prekinių ženklų kavos aparatams.

Žemiau susipažinkite apie pagrindines JURA kavavirių problemas.

Jeigu reikalinga Specialisto pagalba kavavirės taisymui su taisymo garantija iki 12 mėnesių – Susisiekite su mumis skambindami telefonu
+370 6 856 3999 arba užpildydami formą žemiau.

Reikalingas specialistas JURA kavos aparato remontui?

Šveicarija garsėja dėl savo Jura  kavos aparatų gamybos  .Kavos mėgėjai žino, kad šios šalies kompanija „JURA“ gamina už kokybę ypač vertinamus kavos aparatus. „JURA“ yra vienintelis prekės ženklas Pasaulyje, skiriantis dėmesį tik pačios aukščiausios klasės kavos aparatams. Kavos mėgėjai dažniau kavą geria ne kavinėse, o namuose. Tokią išvadą verčia daryti ne tik auganti kavos rinka ir ją gaminančių kavos aparatų paklausa, bet ir išaugęs šios smulkiosios buitinės technikos gedimų skaičius. Statistika rodo, kad tai – viena iš penkių populiariausių smulkiosios buitinės technikos prekių.

 Ką daryti, kad daugelio namuose naudojamas  Jura kavos aparatas nenuviltų ir veiktų sklandžiai, o svarbiausia, – neprarastų techninių savybių ir gamintų pačią skaniausią kavą?

Su įvairiais šios smulkiosios Jura  buitinės technikos gedimais nuolat susiduriantys ,,Laidaros“ serviso darbuotojai pataria atkreipti dėmesį į keletą Jura  kavos aparatų naudojimo ir priežiūros taisyklių.

  1. Labai svarbu yra-kokybiškos priežiūros priemonės ir minkštas vanduo- pasak „Laidaros“ atstovo Laimono Mikėno, įsigijus Jura kavos aparatą, labai svarbi tinkama jo priežiūra. Kitu atveju Jura  prietaisai  tarnaus perpus trumpiau.
  2. Nusprendus įsigyti kavos aparatą Jura , reikia įvertinti jo gaminamų kavos gėrimų asortimentą, tikėtiną ruošiamos kavos puodelių skaičių per dieną bei jo valymo ciklo trukmę ir ypatumus, iš kurių vienas svarbiausių – kokybiškos priemonės kasdienei priežiūrai“, – teigia Laimonas Mikėnas, pabrėždamas, kad dažnai kavos aparatai genda dėl eksperimentiniu būdu naudojamų priežiūros priemonių, pavyzdžiui, neįvertinus, kad rūgšties turintis nukalkinimo skystis gali tiesiog „suėsti“ plastikines prietaiso detales.
 

    3.  Kietas vanduo – dar viena problema, didinanti Jura kavos aparatų gedimų skaičių ir trumpinanti jų tarnavimo laiką.

    4. Dėl per kieto ar per minkšto vandens keičiasi kavos skonis ir pieno puta. – „Šios problemos sprendimas paprastas: reikia naudoti talpose išpilstytą vandenį, kuris yra ne tik minkštas, bet ir kokybiškas“, – teigia Laimonas Mikėnas, sakydamas, kad geriausias vanduo Jura  kavos aparatui yra toks, kurio laikinasis kietumas siekia ne daugiau kaip 5-6 dH.

 5.Instrukcija padeda išvengti  nemalonių kuriozų ir nesusipratimų . ,,Laidaros“ specialistas pabrėžia, kad daugelis klientų, atvykę taisyti  Jura kavos aparato, beveik niekada nebūna skaitę jo naudojimo instrukcijos.

 6.Todėl pasitaiko net kurioziškų atvejų, kai į kavai skirtą talpą vietoj skrudintų kavos pupelių pripilama žalių ar net rudų ,,Mussli” ar  įpilama vandens. 

 7. Jura kavos aparatų naudojimo ir kasdienės priežiūros instrukcija – daugiau nei elementari. Dažnai joje nurodoma naudoti minkštą vandenį, į atitinkamas talpas pilti tik atitinkamus produktus, nenaudojant ilgiau nei valandą, aparatą išjungti, reguliariai valyti tirščius ir tai daryti tik tada, kai prietaisas įjungtas, veikimo ciklo metu nejunginėti ir nedarinėti talpų, reguliariai valyti kavos piltuvėlius ir kapučinatorių, stebėti vandens temperatūras bei laiku atlikti nukalkinimo procedūras. 

 8.Pasitaiko atvejų, kai Jura kavos aparatas nėra sugedęs, tačiau nepravalytuose kavos piltuvėliuose ar kapučinatoriuje tiesiog susidarė „kamščiai“.(visa tai galite pamatyti mūsų video filmuke). Tai labai lengvai sprendžiama problema ir jai nereikia jokių remontų.

   9. Dvi svarbiausios  Jura kavos aparatų priežiūros taisyklės, susijusios su nekasdienėmis procedūromis,  tai – virimo bloko valymas ir nukalkinimas.  Jei ši procedūra atliekama reguliariai, kava visuomet bus šviežia ir kvapni, o  Jura aparatas tarnaus ilgą laiką“, – teigia  Laimonas, primindamas, kad gerą Jura kavos aparato virimo bloko darbą ir kokybiškai gaminamą gėrimą signalizuoja-kavos puta: jei ji tamsesnė – kavos temperatūra gali būti per aukšta, jei šviesesnė – per žema.

   10. Dažnus Jura  gedimus taip pat  lemia ir prietaiso užkalkėjimas, dėl kurio dalis kavos aparatų gali sugesti nepataisomai.  ,,Laidaros“specialistai pastebi, kad šioje vietoje būtina ne tik parinkti tinkamas priemones nukalkinimui, tačiau ir žinoti, kas kiek laiko reikia atlikti nukalkinimo procedūrą ir kaip ją tinkamai padaryti.

  11. Automatiniai Jura  kavos aparatai patys praneša apie nukalkinimo poreikį.  Būtina nepamiršti, kad nukalkinimą galima atlikti tik tada, kai visos prietaiso dalys yra atvėsusios. „Tai bene pati svarbiausia kavos aparato priežiūros procedūra, ilginanti prietaiso tarnavimo trukmę, gerinanti kavos skonį ir taupanti energijos sąnaudas.

  12. Verta žinoti, kad  besikaupiančios kalkės lėtina kavos aparato procesus – vandens pratekėjimą, cirkuliaciją, irt.t. , o tokiu būdu pailgėja kavos gaminimas ir tam reikalingas didesnis  elektros energijos kiekis“, komentuoja Laimonas Mikėnas.

Laidara specialistai - kvalifikuoti JURA kavos aparatų remonto meistrai

De’Longhi kavos aparatų remontas

Įmonėje Laidara dirba savo darbą išmanantys meistrai, kurių pagrindinis tikslas yra suremontuoti Jūsų sugedusį prietaisą, jog šis tarnautų dar ilgą laiką. Mūsų specialistai į kiekvieną pranešimą apie gedimą reaguoja per 24 val.

Atvykęs specialistas atlieka nuodugnią prietaiso diagnostiką, kurios metu yra nustatomas gedimo šaltinis. Specialistas apžiūros metu suteikia informaciją apie taisymo procesą, jei reikia yra užsakomos dalys. Visos dalys užsakomos iš užsienio, todėl dalys gali būti originalios arba pakaitinės, nurodytos oficialaus gamintojo. 

Siekiame kokybės, greičio ir patogumo

Remontas atliekamas arba Jūsų namuose, arba mūsų remonto centre. Suremontuotą prietaisą specialistas saugiai pajungs bei suteiks naudingų patarimų, jog būtų išvengta didesnių gedimų. Prietaiso remonto laikotarpis priklauso nuo gedimo sudėtingumo, jei kavos aparatas tvarkomas ilgiau nei 4 darbo dienas, Jums pristatomas pakaitinis aparatas. Remonto darbas yra suteikiamas 12 mėnesių garantinis laikotarpis. 

Mes pasiruošę Jums padėti – bendraukime!

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.