De’Longhi kavos aparatų remontas

De’Longhi kavos aparatų remontas

Kavos aparatų remontas Vilniuje

Remontuojame De’Longhi kavos aparatus, taip pat ir daugelio kitų prekinių ženklų.

Skaitykite žemiau apie pagrindines problemas.

Jeigu reikalinga Specialisto pagalba delonghi aparato remontui su taisymo garantija iki 12 mėnesių – Susisiekite su mumis skambindami telefonu
+370 6 856 3999 arba užpildydami formą žemiau.

Reikalingas meistras De’Longhi kavos aparato remontui?

Smulkūs buitiniai prietaisai palengvina kiekvieno gyvenimą. Todėl daugelis savo rytinio ritualo neįsivaizduoja be gardžios kavos puodelio. Kadangi kavos aparatai yra dažniausiai naudojamas buitinis prietaisas namuose, todėl ne paslaptis, jog jie nėra visiškai ilgaamžiai. Neretai net tokio prietaiso gedimas, gali šiek tiek sugadinti rytinę nuotaiką. Žinoma, tinkamai prižiūrimas kavos aparatas neturėtų gesti, tačiau kartais to nepavyksta išvengti. 

De’Longhi kavos aparatų prekės ženklas yra gerai žinomas. Nors De’Longhi gali pasigirti įspūdingu kavos aparatų asortimentu, įskaitant visiškai automatinius, espreso, konbinuotus kavos aparatus. Todėl nenuostabu, kad ir šių kavos aparatų remontas yra gana dažnas. 

De’Longhi kavos aparatų remonto metu yra siekiama pašalinti gedimą, taip atgaivinant sugedusį ir savo funkcijos neatliekantį prietaisą. Kadangi kiekvienas gedimas yra unikalus atvejis, jis yra nustatomas apžiūros metu. Todėl specialistai fiksuoja kelis šio kavos aparatų gamintojo pagrindinius gedimus:

Laidara - kvalifikuoti De’Longhi kavos aparatų remontininkai

De’Longhi kavos aparatų remontasMūsų, Laidara, įmonės specialistai yra kvalifikuoti, savo darbą išmanantys meistrai, kurių tikslas yra sutvarkyti Jūsų kavos aparatą, jog šis tarnautų dar ilgą laiką. Pranešus apie kavos aparato gedimą, mūsų specialistai į pranešimą reaguoja per 24 val. Atvykęs meistras į Jūsų namus atlieka nuodugnią kavos aparato diagnostiką, kurios metu nustatomas gedimo šaltinis bei parenkamas efektyviausias būdas prietaiso remontui. 

Remontuojamo De’Longhi kavos aparato dalys yra užsakomos iš užsienio, kurios yra parenkamos pagal prietaiso gamintojo rekomendacijas, t.y. dalys gali būti originalios arba pakaitinės, nurodytos oficialaus gamintojo. 

Siekiame užtikrinti, jog mūsų teikiamos remonto paslaugos būtų sklandžios

Siekiame, jog mūsų teikiamos paslaugos būtų aukštos kokybės bei patogios, todėl remontą atliksime Jūsų namuose arba mūsų remonto centre. Jei remonto trukmė užtrunka ilgiau negu 4 darbo dienas, Jums į namus pristatysime pakaitinį kavos aparatą visam remonto laikotarpiui. Suremontuota prietaisą meistras saugiai pajungs, suteiks naudingų patarimų bei bus suteikiama 12 mėnesių garantija atliktam remontui. 

Mes pasiruošę Jums padėti – bendraukime!

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.