Skalbimo mašinų remontas

Laidara.lt (UAB Meistrelis įkurta naudotos buitinės technikos el. parduotuvė) teikia aukščiausios kokybės skalbimo mašinų remonto paslaugas. Skalbimo mašinų remontas atliekamas tik su ilgaamžėmis detalėmis (pasirinktinai – originaliomis arba alternatyvomis). 

Skalbimo mašinų remonto paslaugas užsakykite užpildę formą žemiau, skambindami telefonu +370 6 856 3999 ar  išmaniuoju telefonu naudojant ,,Viber“ programėlę.

Kodėl Laidara.lt?

  • Atliekame skalbimo mašinos profilaktinę priežiūrą
  • Šaliname skalbimo mašinos gedimus
  • Darbus atliekame tiek kliento namuose tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj.
  • Visoms serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija
  • Skalbimo mašinos taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

Prijungiame skalbimo mašinas Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti skalbimo mašiną , o atjungti seną. Skalbimo mašinos prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome skalbimo mašinos,  defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

Atliekame skalbimo mašinos  profilaktiką ir priežiūrą

Skalbimo mašinos profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai skalbimo mašinos  specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, nukalkina bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Klientų atsiliepimai

Andrius P.
Read More
Labai geras aptarnavimas, žmogiškas ir profesionalus problemų sprendimas. Man sugedo BOSH skalbyklės durelės, tai net po darbo valadų sutaisė. Rekomenduoju 100%
Stasys S.
Read More
Dekoju Laimonui is Laidaros uz greita skalbimo masinos paemima is parduotuves, pristatymo I namus, skalbimo Masinos pajungima ir senos isvezima. Patikima kompanija, skubiai ivykde mano prasyma.
Milda D.
Read More
Labai malonus ir profesionalus aptarnavimas! Gavau daug naudingų patarimų! Ačiū ir kuo geriausios sėkmės!
Previous
Next

Buitinės Technikos Remonto Užsakymas

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.