Orkaitės remontas

Orkaitės remontas

  • orkaitės remontas Vilniuje ir Vilniaus raj.
  • Darbo laikas I-V 08:00-20:00
  • VI 09:00-15:00
  • VII nedirbame
  • Skambinti 868563999

Remontuojame orkaites . Atliekame orkaites profilaktinę priežiūrą. Naudotos buitinės technikos -orkaites remontas atliekamas tiek kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“). Visoms kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija. Taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

  • Prijungiame orkaites Vilniuje ir Vilniaus raj.
Saugiai galime prijungti orkaites o atjungti seną. Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.
  • Išrašome defektacijos aktus
Klientui pageidaujant, išrašome defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.
  • Atliekame orkaites profilaktiką ir priežiūrą
Orkaites profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai orkaites remonto specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, išvalo bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Klientų atsiliepimai

Miroslav B.
Read More
Tikri profesionalai. Užteko konsultacijos telefonu ir gedimas buvo surastas bei pašalintas. Sutaupyti pinigai.
Audrius S.
Read More
Įmonė Laidara yra fantastinis atradimas. Dirba labai greitai ir profesionaliai. Nebrangininkai. Jei turite problemų (nusipirkti, remontuoti) su skalbimo mašina, indaplove ar panašia technika - kreipkitės tik į juos. Jų paslaugomis nadojomės jau tris kartus.
Vaida G-R
Read More
Naudojomės paslaugomis du kartus. Abu kartus paslaugos suteiktos labai operatyviai, kruopščiai, viską detaliai paaiškinant. Tobula klientų aptarnavimo patirtis - visuomet sutartu laiku, maloniai bendrauja, nuoširdžiai atsižvelgia į klientą ir ieško būdų kaip padėti, jei net daiktas nebesutaisomas. Ypatingai ačiū už sprendimą su skalbykle😉 Rekomenduojam labai!
Previous
Next

Verta žinoti -orkaites remontas kainuoja nemažus pinigus

Pastebėta, jog orkaites remontas šiais laikais daugumai žmonių atsiranda gan dažnai . Tačiau buitinės technikos specialistai įspėja, kad toks neveiksmingumas gali brangiai kainuoti – remontas atsieis nemažus pinigus. Tik nuolatinis ir kruopštus orkaites prižiūrėjimas gali išgelbėti nuo papildomų išlaidų, o taip pat užtikrinti technikos ilgaamžiškumą bei kokybiškai atliekamą darbą. Kruopščiai prižiūrintiems orkaites , orkaites remontas liks praeityje. Labai dažnu atveju orkaites remontas kainuoja pigiau nei nauja orkaite . ,,Laidaros“ specialistai rekomenduoja rinktis taisyti tais atvejais, kai orkaites remontas neviršija 50 proc. naujos orkaites kainos.