Orkaičių remontas

Remontuojame orkaites . Atliekame orkaitės profilaktinę priežiūrą. Naudotos buitinės technikos – orkaitės – remontas atliekamas tiek kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“).

Visoms kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija

Taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

Orkaičių remonto paslaugas užsakykite užpildę formą žemiau, skambindami telefonu +370 6 856 3999 ar  išmaniuoju telefonu naudojant ,,Viber“ programėlę.

Kodėl Laidara.lt?

  • Atliekame orkaitės profilaktinę priežiūrą
  • Šaliname orkaitės gedimus
  • Darbus atliekame tiek kliento namuose tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj.
  • Visoms serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija
  • Orkaitės taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

Prijungiame orkaites Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti orkaites  o atjungti seną. Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

Atliekame orkaites profilaktiką ir priežiūrą

Orkaites  profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai orkaites remonto  specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, išvalo  bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Klientų atsiliepimai

Miroslav B.
Read More
Tikri profesionalai. Užteko konsultacijos telefonu ir gedimas buvo surastas bei pašalintas. Sutaupyti pinigai.
Audrius S.
Read More
Įmonė Laidara yra fantastinis atradimas. Dirba labai greitai ir profesionaliai. Nebrangininkai. Jei turite problemų (nusipirkti, remontuoti) su skalbimo mašina, indaplove ar panašia technika - kreipkitės tik į juos. Jų paslaugomis nadojomės jau tris kartus.
Vaida G-R
Read More
Naudojomės paslaugomis du kartus. Abu kartus paslaugos suteiktos labai operatyviai, kruopščiai, viską detaliai paaiškinant. Tobula klientų aptarnavimo patirtis - visuomet sutartu laiku, maloniai bendrauja, nuoširdžiai atsižvelgia į klientą ir ieško būdų kaip padėti, jei net daiktas nebesutaisomas. Ypatingai ačiū už sprendimą su skalbykle😉 Rekomenduojam labai!
Previous
Next

Buitinės Technikos Remonto Užsakymas

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.