Kaitlenčių remontas

Laidara.lt (UAB Meistrelis įkurta naudotos buitinės technikos el. parduotuvė) teikia aukščiausios kokybės kaitlenčių remonto paslaugas. Kaitlenčių remontas atliekamas tik su ilgaamžėmis detalėmis (pasirinktinai – originaliomis arba alternatyvomis). 

Pageidaujant – prijungiame kaitlentes Vilniaus m. ir Vilniaus raj. 

Kaitlentės remonto paslaugas užsakykite užpildę formą žemiau, skambindami telefonu +370 6 856 3999 ar  išmaniuoju telefonu naudojant ,,Viber“ programėlę.

Kodėl Laidara.lt?

  • Atliekame kaitlentės profilaktinę priežiūrą
  • Šaliname kaitlentės gedimus
  • Darbus atliekame tiek kliento namuose tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj.
  • Visoms serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija
  • Kaitlentės taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

Klientų atsiliepimai

Mindaugas S.
Read More
Laimonas yra geriausias meistras! Likau didžiai nustebintas kaip greitai ir profesionaliai buvo suremontuota indaplovė ir instaliuota kaitlentė. Ačiū ir labai rekomenduoju!
Algirdas J.
Read More
Greitai atsakė į užklausą. Kokybiškai ir greitai atliko remontą. Rekomenduoju.
Audrius S.
Read More
Įmonė Laidara yra fantastinis atradimas. Dirba labai greitai ir profesionaliai. Nebrangininkai. Jei turite problemų (nusipirkti, remontuoti) su skalbimo mašina, indaplove ar panašia technika - kreipkitės tik į juos. Jų paslaugomis nadojomės jau tris kartus.
Previous
Next

Laidara.lt - Tik Aukščiausios Kokybės Remonto Paslaugos

Išrašome defektacijos aktus .

Klientui pageidaujant, išrašome  indaplovės remonto defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome indaploves  atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai. Daugiau apie suteikiamas garantijas skaitykite šioje nuorodoje

Atliekame kaitlentės profilaktiką ir priežiūrą

Kaitlentės profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai Kaitlentės remonto   specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis pakeičia, bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Buitinės Technikos Remonto Užsakymas

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.