Kaitlentės remontas

Kaitlentės remontas

  • Kaitlentės remontas Vilniuje

  • Dirbo laikas I-V 08:00-20:00
  • VI 09:00-15:00
  • VII nedirbame
  • Skambinti 868563999

Kaitlentės remontas kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“). Visoms kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija. Kaitlentės remontui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

  • Prijungiame Kaitlentės Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti Kaitlentės, o atjungti seną. Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.
  • Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome Kaitlentės defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

  • Atliekame Kaitlentės profilaktiką ir priežiūrą

Kaitlentės profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai Kaitlentės remonto specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis pakeičia, bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Klientų atsiliepimai

Mindaugas S.
Read More
Laimonas yra geriausias meistras! Likau didžiai nustebintas kaip greitai ir profesionaliai buvo suremontuota indaplovė ir instaliuota kaitlentė. Ačiū ir labai rekomenduoju!
Algirdas J.
Read More
Greitai atsakė į užklausą. Kokybiškai ir greitai atliko remontą. Rekomenduoju.
Audrius S.
Read More
Įmonė Laidara yra fantastinis atradimas. Dirba labai greitai ir profesionaliai. Nebrangininkai. Jei turite problemų (nusipirkti, remontuoti) su skalbimo mašina, indaplove ar panašia technika - kreipkitės tik į juos. Jų paslaugomis nadojomės jau tris kartus.
Previous
Next

Verta žinoti- Kaitlentės remontas brangiai kainuoja

Įrodyta, jog dauguma žmonių sprendžia problemą tik tuomet, kai ji atsiranda. Tačiau Kaitlentės specialistai įspėja, kad toks neveiksmingumas gali brangiai kainuoti – Kaitlentės remontas atsieis nemažus pinigus. Tik nuolatinis ir kruopštus Kaitlentės prižiūrėjimas gali išgelbėti nuo papildomų išlaidų, o taip pat užtikrinti technikos ilgaamžiškumą bei kokybiškai atliekamą darbą. Kruopščiai prižiūrintiems Kaitlentės, remontas liks praeityje.. Labai dažnu atveju Kaitlentės remontas kainuoja pigiau nei nauja kaitlentė. ,,Laidaros“ specialistai rekomenduoja rinktis taisyti tais atvejais, kai Kaitlentės remontas neviršija 50 proc. naujos įrangos kainos.