Indaplovių remontas

Laidara.lt (UAB Meistrelis įkurta naudotos buitinės technikos el. parduotuvė) teikia aukščiausios kokybės indaplovių remonto paslaugas. Indaplovių remontas atliekamas tik su ilgaamžėmis detalėmis (pasirinktinai – originaliomis arba alternatyvomis). 

Indaplovei reikalingas remontas jeigu Jūsų indaplovė prastai plauna, skleidžia keistus garsus, pernelyg stipriai vibruoja, išsijungia, nedžiovina ar tiesiog prastai veikia.

Buitinės technikos remonto paslaugas užsakykite užpildę formą žemiau, skambindami telefonu +370 6 856 3999 ar  išmaniuoju telefonu naudojant ,,Viber“ programėlę.

Kodėl Laidara.lt?

  • Atliekame indaplovės profilaktinę priežiūrą
  • Šaliname indaplovės gedimus
  • Darbus atliekame tiek kliento namuose tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj.
  • Visoms serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija
  • Indaplovės taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

Klientų atsiliepimai

Rytis B.
Read More
Tik geri atsiliepimai: suremontavo indaplovę. Viskas vyko punktualiai, mandagiai, dalykiškai ir operatyviai. Indaplovė buvo grąžinta supakuota į plėvelę - kas maloniai nustebino. Tiek pasiėmė, tiek grąžino sutartu laiku. Sutaisė operatyviai, suteikė garantiją.
Agne T.-S
Read More
Labai ačiū už konsultaciją telefonu ir indaplovės gedimo sprendimą be jūsų atvykimo ir visiškai nemokamai. Jau kreipiames ne pirma syki ir kreipsimes toliau! Sekmes jums!
Mindaugas S.
Read More
Laimonas yra geriausias meistras! Likau didžiai nustebintas kaip greitai ir profesionaliai buvo suremontuota indaplovė ir instaliuota kaitlentė. Ačiū ir labai rekomenduoju!
Previous
Next

Laidara.lt - Tik Aukščiausios Kokybės Remonto Paslaugos

Išrašome defektacijos aktus .

Klientui pageidaujant, išrašome  indaplovės remonto defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome indaploves  atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai. Daugiau apie suteikiamas garantijas skaitykite šioje nuorodoje

Atliekame indaploves  profilaktiką ir priežiūrą

Indaplovės profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai indaplovės remonto  specialistas atvyksta į namus ir išvalo indaploves ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, nukalkina bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Prijungiame buitinę techniką Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti skalbimo mašinas , indaploves, džiovykles, dujines virykles, elektrines ar indukcines kaitlentes, o atjungti seną. Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

Laidara.lt Edukuoja - Kaip Atliekama Indaplovių Gedimo Diagnostika Bei Remontas

Buitinės Technikos Remonto Užsakymas

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.