Indaplovės remontas

Indaplovės remontas

  • indaplovės remontas Vilniuje ir Vilniaus raj.

  • Darbo laikas I-V 08:00-20:00
  • VI 09:00-15:00
  • VII nedirbame
  • Skambinti 868563999

Remontuojame indaplovės . Atliekame indaplovės profilaktinę priežiūrą. Indaplovės gedimų šalinimas tiek kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“). Visoms

kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija. Indaplovės taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir

komponentai.

  • Prijungiame buitinę techniką Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti skalbimo mašinas , indaploves, džiovykles, dujines virykles, elektrines ar indukcines kaitlentes, o atjungti seną. Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

Išrašome defektacijos aktus .

Klientui pageidaujant, išrašome indaplovės remonto defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome indaploves atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

  • Atliekame indaploves profilaktiką ir priežiūrą

Indaplovės profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai indaplovės remonto specialistas atvyksta į namus ir išvalo indaploves ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, nukalkina bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Verta žinoti -indaplovės remontas brangiai kainuoja

Įrodyta, jog dauguma žmonių sprendžia problemą tik tuomet, kai ji atsiranda. Tačiau indaplovės remonto specialistai įspėja, kad toks neveiksmingumas gali brangiai kainuoti –indaplovės remontas atsieis nemažus pinigus. Tik nuolatinis ir kruopštus indaplovės prižiūrėjimas gali išgelbėti nuo papildomų išlaidų, o taip pat užtikrinti technikos ilgaamžiškumą bei kokybiškai atliekamą darbą. Kruopščiai prižiūrintiems indaploves, indaplovės remontas liks praeityje.

Labai dažnu atveju indaplovės remontas kainuoja pigiau nei nauja indaplovė. ,,Laidaros“ specialistai rekomenduoja rinktis taisyti tais atvejais, kai indaplovės remontas neviršija 50 proc. naujos indaplovės kainos.

Klientų atsiliepimai

Rytis B.
Read More
Tik geri atsiliepimai: suremontavo indaplovę. Viskas vyko punktualiai, mandagiai, dalykiškai ir operatyviai. Indaplovė buvo grąžinta supakuota į plėvelę - kas maloniai nustebino. Tiek pasiėmė, tiek grąžino sutartu laiku. Sutaisė operatyviai, suteikė garantiją.
Agne T.-S
Read More
Labai ačiū už konsultaciją telefonu ir indaplovės gedimo sprendimą be jūsų atvykimo ir visiškai nemokamai. Jau kreipiames ne pirma syki ir kreipsimes toliau! Sekmes jums!
Mindaugas S.
Read More
Laimonas yra geriausias meistras! Likau didžiai nustebintas kaip greitai ir profesionaliai buvo suremontuota indaplovė ir instaliuota kaitlentė. Ačiū ir labai rekomenduoju!
Previous
Next

Electrolux dishwasher error code i10