Džiovyklės remontas

Džiovyklės remontas

  • Džiovyklės remontas Vilniuje ir Vilniaus raj.

  • Dirbo laikas I-V 08:00-20:00
  • VI 09:00-15:00
  • VII nedirbame
  • Skambinti 868563999

Džiovyklės remontas kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniuje (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“). Visoms kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija. Džiovyklės remontui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

  • Prijungiame džiovykles Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti džiovykles o atjungti seną. Džiovyklės prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

  • Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome džiovyklės remonto defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome džiovyklės atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

  • Atliekame džiovyklės profilaktiką ir priežiūrą

Džiovyklės profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai džiovyklės specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Klientų atsiliepimai

Edita S.
Read More
Matyti, kad meistrai puikiai išmano savo darbą. Labai greitai, operatyviai ir tvarkingai atliko visas paslaugas. Ačiū!
Dainius Z.
Read More
Didelis aciu Laimiui. Atvyko i vakaro puse penktadieni, nors ir nemane spesias atvykti. Profesionali ir tvarkinga apranga, malonus bendravimas. Neturejo vienos skalbimo masinos detales, atvyko dar ir sestadieni, nors viska galejo palikti pirmadieniui. Paaiskejo, kad reikejo dar vienos detales. tai viska sutvarke ta pati sestadieni, skirdamas savo asmenini laika. Fantastiskas servisas ir labai profesionalus poziuris tiek i darba, tiek i klienta. Stipriai rekomenduoju. Dainius, Vilnius
Andrius P.
Read More
Labai geras aptarnavimaa, žmogiškas ir profesionalus problemų sprendimas. Man sugedo BOSH skalbyklės durelės, tai net po darbo valadų sutaisė. Rekomenduoju 100%
Simona G.
Read More
Konkretumas, kokybiškas darbų atlikimas, malonus aptarnavimas. Rekomenduoju.
Previous
Next

Verta žinoti- džiovyklės remontas kainuoja nemažus pinigus.

Įrodyta, jog dauguma žmonių sprendžia problemą tik tuomet, kai ji atsiranda. Tačiau džiovyklės specialistai įspėja, kad toks neveiksmingumas gali brangiai kainuoti –džiovyklės remontas atsieis nemažus pinigus. Tik nuolatinis ir kruopštus džiovyklės prietaisų prižiūrėjimas gali išgelbėti nuo papildomų išlaidų, o taip pat užtikrinti technikos ilgaamžiškumą bei kokybiškai atliekamą darbą. Kruopščiai prižiūrintiems džiovykles, džiovyklės remontas liks praeityje.

Labai dažnu atveju džiovyklės remontas kainuoja pigiau nei nauja džiovyklė. ,,Laidaros“ specialistai rekomenduoja rinktis taisyti tais atvejais, kai orkaites remontas neviršija 50 procentų naujos orkaites kainos.