Džiovyklių remontas

Laidara.lt (UAB Meistrelis įkurta naudotos buitinės technikos el. parduotuvė) teikia aukščiausios kokybės džiovyklių remonto paslaugas. Indaplovių remontas atliekamas tik su ilgaamžėmis detalėmis (pasirinktinai – originaliomis arba alternatyvomis). 

Labai dažnu atveju džiovyklės remontas kainuoja pigiau nei nauja džiovyklė. ,,Laidaros“ specialistai rekomenduoja rinktis taisyti tais atvejais, kai  orkaites remontas neviršija 50 procentų naujos orkaites  kainos.

Džiovyklių remonto paslaugas užsakykite užpildę formą žemiau, skambindami telefonu +370 6 856 3999 ar  išmaniuoju telefonu naudojant ,,Viber“ programėlę.

Kodėl Laidara.lt?

  • Atliekame džiovyklės profilaktinę priežiūrą
  • Šaliname džiovyklės gedimus
  • Darbus atliekame tiek kliento namuose tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj.
  • Visoms serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija
  • Džiovyklės taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

Prijungiame džiovykles  Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti  džiovykles  o atjungti seną.  Džiovyklės prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome džiovyklės remonto defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome džiovyklės atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

Atliekame džiovyklės  profilaktiką ir priežiūrą

Džiovyklės profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai džiovyklės specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Klientų atsiliepimai

Edita S.
Read More
Matyti, kad meistrai puikiai išmano savo darbą. Labai greitai, operatyviai ir tvarkingai atliko visas paslaugas. Ačiū!
Dainius Z.
Read More
Didelis aciu Laimiui. Atvyko i vakaro puse penktadieni, nors ir nemane spesias atvykti. Profesionali ir tvarkinga apranga, malonus bendravimas. Neturejo vienos skalbimo masinos detales, atvyko dar ir sestadieni, nors viska galejo palikti pirmadieniui. Paaiskejo, kad reikejo dar vienos detales. tai viska sutvarke ta pati sestadieni, skirdamas savo asmenini laika. Fantastiskas servisas ir labai profesionalus poziuris tiek i darba, tiek i klienta. Stipriai rekomenduoju. Dainius, Vilnius
Andrius P.
Read More
Labai geras aptarnavimaa, žmogiškas ir profesionalus problemų sprendimas. Man sugedo BOSH skalbyklės durelės, tai net po darbo valadų sutaisė. Rekomenduoju 100%
Simona G.
Read More
Konkretumas, kokybiškas darbų atlikimas, malonus aptarnavimas. Rekomenduoju.
Previous
Next

Buitinės Technikos Remonto Užsakymas

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.