Buitinės technikos remontas

Buitinės technikos remontas

Buitinės technikos remontas Vilniuje ir Vilniaus raj.

  • Dirbo laikas I-V 08:00-20:00
  • VI 09:00-15:00
  • VII nedirbame
  • Skambinti 868563999

Privatiems klientams:

Šaliname visų tipų skalbimo mašinų, indaplovių , džiovyklių , kaitlenčių, orkaičių gedimus tiek kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“). Visoms kompanijos „Laidara“ buitines technikos remonto paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija. buitines technikos remontui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

  • Prijungiame buitinę techniką Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti skalbimo mašiną, indaplovę, džiovyklę, dujine viryklę, orkaitę, elektrinę ar indukcinę kaitlentę, o atjungti seną. Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

  • Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome buitines technikos defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome buitines technikos atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

  • Atliekame buitines technikos profilaktiką ir priežiūrą

Buitines technikos profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai buitinės technikos specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, nukalkina bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Verta žinoti:-buitines technikos remontas kainuoja nemažus pinigus.

Įrodyta, jog dauguma žmonių sprendžia problemą tik tuomet, kai ji atsiranda. Tačiau buitines technikos specialistai įspėja, kad toks neveiksmingumas gali brangiai kainuoti – remontas atsieis nemažus pinigus. Tik nuolatinis ir kruopštus buitines technikos prietaisų prižiūrėjimas gali išgelbėti nuo papildomų išlaidų, o taip pat užtikrinti technikos ilgaamžiškumą bei kokybiškai atliekamą darbą.

Labai dažnu atveju buitines technikos remontas kainuoja pigiau nei nauja buitine technika. ,,Laidaros“ specialistai rekomenduoja rinktis taisyti tais atvejais, kai buitines technikos remontas neviršija 50 proc. naujos įrangos kainos.

Verslo klientams:

  • Remontuojame viešbučių, kavinių ir restoranų skalbimo mašinas, indaploves ir džiovykles

Šaliname visų tipų skalbimo mašinų, indaplovių , džiovyklių , gedimus tiek viešbučių, kavinių ir restoranų patalpose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. Visoms kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija. Taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

Vardan aukštos paslaugų kokybės, dauguma buitines technikos remontų atliekama kompanijos „Laidara“ dirbtuvėse. Esant ilgam ir sudėtingam remontui už sutartą mokestį galime suteikti pakaitinę skalbimo mašiną, indaplovę ar džiovyklę. Skubiais atvejais meistrą išsikviesti galima kelių valandų bėgyje.

Sudarome sutartis: galime sudaryti metines ar ilgesnės trukmės aptarnavimo sutartis,

Prijungiame buitinę techniką Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti skalbimo mašiną, indaplovę, džiovyklę, dujine viryklę, elektrinę ar indukcinę kaitlentę, orkaitę o atjungti seną. Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

  • Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

  • Atliekame buitines technikos profilaktiką ir priežiūrą

Profilaktinė priežiūra – paslauga, kai buitinės technikos specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, nukalkina bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Sudarome buitinės technikos profilaktikos ir priežiūros sutartis: galime sudaryti metines ar ilgesnės trukmės aptarnavimo sutartis.

Verta žinoti:- profesionalios buitines technikos remontas kainuoja brangiai

Įrodyta, jog dauguma žmonių sprendžia problemą tik tuomet, kai ji atsiranda. Tačiau buitinės technikos specialistai įspėja, kad toks neveiksmingumas gali brangiai kainuoti – remontas atsieis nemažus pinigus. Tik nuolatinis ir kruopštus buitinės technikos prietaisų prižiūrėjimas gali išgelbėti nuo papildomų išlaidų, o taip pat užtikrinti technikos ilgaamžiškumą bei kokybiškai atliekamą darbą.

Naudotos buitinės technikos nuoma

Prieš įsigydami vertingesnį pirkinį, pasinaudokite kompanijos „Laidara“ nuomos paslaugomis:

Galime išnuomuoti jums reikalingą buitinę techniką (skamlbimo mašiną, džiovyklę ar indaplovę) dalyvavimui parodoje, produktų prezentacijoje, konferencijoje ar kitur.

Pastaba: ši paslauga teikiama tik juridiniams asmenims ir valstybinėms įmonėms. Dėl papildomos informacijos ir nuomos sąlygų kreipkitės nurodytais kontaktais