Buitinės Technikos Remontas Vilniuje

Kokybiškas buitinės technikos remontas Vilniuje ir Vilniaus raj. privatiems klientams ir įmonėms. Suteikiame garantiją bei 

Buitinės technikos remonto paslaugas užsakykite užpildę formą žemiau, skambindami telefonu +370 6 856 3999 ar  išmaniuoju telefonu naudojant ,,Viber“ programėlę.

Privatiems klientams

Šaliname visų tipų skalbimo mašinų, indaplovių ,  džiovyklių  , kaitlenčių, orkaičių gedimus tiek kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“).

Visoms kompanijos UAB „Meistrelis“ (Laidara.lt įkūrėjas) buitinės technikos remonto paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija.  buitines technikos remontui  naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

Prijungiame buitinę techniką Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai prijungiame skalbimo mašiną, indaplovę, džiovyklę, dujine viryklę, orkaitę, elektrinę ar indukcinę kaitlentę bei atjungiame seną.

Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome  buitinės technikos defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms.

Taip pat išrašome buitinės technikos  atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

Atliekame buitines technikos profilaktiką ir priežiūrą

Buitinės technikos profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai buitinės  technikos specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, nukalkina bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Verslo klientams

Remontuojame viešbučių, kavinių ir restoranų skalbimo mašinas, indaploves ir džiovykles

Šaliname visų tipų skalbimo mašinų, indaplovių , džiovyklių ,  gedimus tiek viešbučių, kavinių ir restoranų patalpose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. Visoms kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija. Taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

Vardan aukštos paslaugų kokybės, dauguma buitines technikos remontų atliekama kompanijos „Laidara“  dirbtuvėse. Esant ilgam ir sudėtingam remontui už sutartą mokestį galime suteikti pakaitinę skalbimo mašiną, indaplovę ar džiovyklę. Skubiais atvejais meistrą išsikviesti galima kelių valandų bėgyje.

Sudarome sutartis: galime sudaryti metines ar ilgesnės trukmės aptarnavimo sutartis. 

Taipogi įmonėms teikiame buitinės technikos nuomos paslaugas. Skaitykite daugiau šioje nuorodoje

Buitinės Technikos Remonto Užsakymas

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.