Bosch kavos aparatų remontas

Bosch kavos aparatų remontas

Bosch kavos aparatų remontas

Remontuojame BOSCH kavavires, o taip pat ir daugelio kitų prekinių ženklų bei gamintojų.

Skaitykite daugiau apie pagrindinius BOSCH kavavirių gedimus.

Esant poreikiui – specialisto pagalbai aparato remontui su taisymo garantija iki 12 mėnesių – Susisiekite su mumis skambindami telefonu
+370 6 856 3999 arba užpildydami formą žemiau.

Reikalingas meistras BOSCH kavos aparato remontui?

Smulkios buitinės technikos pasirinkimas yra platus, kaip ir kavos aparatų. Šiuo metu rinkoje galite rasti daug įvairių kavos aparatų gamintojų. Kiekvienas tokio prietaiso gamintojas siekia įdiegti naujoves, pradedant nuo gaminio dizaino, funkcionalumo iki bendros kainos ir kokybės santykio. 

Vienas iš tokių kavos aparatų gamintojų yra Bosch. Bosch gamina ne tik kavos aparatus, bet ir kitus buitinius prietaisus. Tačiau kavos aparatų asortimentas yra platus, todėl turite galimybę pasirinkti tarp unikalių technologijų ir kūrybiškumo. Neretai, net ir gerai pripažintas ir patikimas prekės ženklo prietaisas genda, todėl yra reikalingas remontas. 

Bosch kavos aparatų remonto metu yra siekiama pašalinti gedimo priežastį, taip suteikiant galimybę Jūsų prietaisą „prikelti“ ilgesniam gyvenimui. Kiekvienas gedimas yra unikalus ir jis dažniausiai yra nustatomas atvykus specialistui ir atlikus nuodugnią prietaiso diagnostiką. Apskritai, specialistai fiksuoja tokius pagrindinius Bosch kavos aparatų gedimus:

Laidaroje dirba BOSCH kavavirių specialistai-profesionalai

De’Longhi kavos aparatų remontas

Mūsų įmonės meistrai yra kvalifikuoti, savo darbą išmantys specialistai, kurie atlieka įvairių gamintojų kavos aparatų remontą. Kiekvienas remonto tikslas yra suremontuoti Jūsų prietaisą, jog šis dar tarnautų ilgą laiką. 

Į pranešimus apie gedimus reaguojame per 24 val., todėl atvykęs meistras apžiūrės Jūsų prietaisą, nustatys gedimo šaltinį. Jei bus reikalingos dalys, jos yra užsakomos iš užsienio, todėl jos gali būti originalios arba pakaitinės, rekomenduojamos oficialaus gamintojo. 

Užtikriname, jog Laidaros teikiamos paslaugos būtų kokybiškos bei patogios

Remonto darbus atliekame tiek Jūsų namuose, tiek mūsų remonto centre. Remonto trukmė priklauso nuo gedimo sudėtingumo, jei procesas užtrunka ilgiau nei 4 darbo dienas, mūsų specialistai pristatys pakaitinį kavos aparatą remonto laikotarpio metu. Kievienam suremontuotam prietaisui suteikiame 12 mėnesių garantiją.

Mes pasiruošę Jums padėti – bendraukime!

Iškvieskite meistrą arba susisiekite su nemokamai konsultacijai užpildę formą žemiau arba telefonu +370 6 856 3999.

    Užpildydami formą sutinkate, kad Jūsų asmeninius duomenis tvarkysime paslaugos suteikimo tikslais.