Buitinės technikos remontas

  • Buitinės technikos remontas Vilniuje ir Vilniaus raj.

Šaliname visų tipų skalbimo mašinų, indaplovių ir džiovyklių gedimus tiek kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“). Visoms kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija.  Taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

  • Prijungiame buitinę techniką Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti skalbimo mašiną, indaplovę, džiovyklę, dujine viryklę, elektrinę ar indukcinę kaitlentę, o atjungti seną. Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

  • Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

  • Atliekame buitinės technikos profilaktiką ir priežiūrą

Profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai buitinės  technikos specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, nukalkina bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Verta žinoti:

Įrodyta, jog dauguma žmonių sprendžia problemą tik tuomet, kai ji atsiranda. Tačiau buitinės technikos specialistai įspėja, kad toks neveiksmingumas gali brangiai kainuoti – remontas atsieis nemažus pinigus. Tik nuolatinis ir kruopštus buitinės technikos prietaisų prižiūrėjimas gali išgelbėti  nuo papildomų išlaidų, o taip pat užtikrinti technikos ilgaamžiškumą bei kokybiškai atliekamą darbą.

Dirbame kasdien nuo 8val. iki 20.00val.

Skambinti  868563999