Apie mus

Laidara – kompanijos UAB ,,Meistrelis“ prekės ženklas.

Nuo 2012 m. vartotojams siūlome iš Norvegijos importuotą žinomiausių Europos gamintojų naudotą buitinę techniką patraukliomis kainomis ir su garantiniu aptarnavimu.

Nuo 2013 m. šaliname visų tipų skalbimo mašinų, indaplovių ,orkaičių,kaitlenčių ir  džiovyklių gedimus kliento namuose, biuruose, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose arba kompanijos ,,Laidara“ remonto centre Vilniaus raj.

Mūsų kompanijos tikslai – sparta, kokybė, kruopštumas ir atsakingumas.

Kodėl verta bendradarbiauti su mumis?

Tam yra trys priežastys:

  1. Kaina

Buitinės technikos remonto kaina yra konkurencinga su kitomis verslo įmonėmis. Kompanija „Laidara“ importuoja visą buitinę techniką iš Norvegijos be tarpininkų, todėl galutinė prekės kaina yra mažesnė.

  1. Kokybė

Buitinės technikos remontui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

Kompanijoje Laidara dirba aukštos kvalifikacijos meistrai, todėl nedvejodami visoms kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiame iki 12 mėnesių kokybės garantiją.

Tiek šiame tinklapyje, tiek ir atvykus mūsų nurodytu adresu, visada rasite nebrangios aukščiausios kokybės naudotos buitinės technikos.

SVARBU: Norvegijos rinkai, iš kurios importuojame, skirta buitinė technika yra aukštesnės kokybės, nei ta, kurią naudoja rytų Europiečiai, todėl galime garantuoti, jog ji tarnaus ilgiau.

 

  1. Patikimumas

Stabilus ir legalus verslas.  Įmonė UAB ,,Meistrelis“ nenutraukiamai dirba nuo 2006 metų, o  kompanija ,,Laidara“ buitinės technikos remontu užsiima nuo 2013 m.  Daugiau nei pusę visų užsakomų skalbimo mašinų, indaplovių, kaitlenčių, orkaičių,  džiovyklių remontą atliekame per 24 val. nuo gedimo registravimo.

Kompanija „Laidara“ renkasi tik pačius patikimiausius Europos prekės ženklus. Be to, parduotų prekių garantinį ir po garantinį aptarnavimą atlieka mūsų pačių specialistai, todėl galime operatyviai reaguoti į pranešimus apie buitinės technikos gedimus bei juos pašalinti.

SVARBU: Norvegijoje vanduo yra minkštas ir todėl visa mūsų importuojama buitinė technika yra nepažeista kalkių ir tarnaus jums žymiau ilgiau.