skalbimo masinos remontas

  • skalbimo mašinos  remontas Vilniuje ir Vilniaus raj. 
  • Darbo laikas I-V  08:00-20:00
  •                         VI   09:00-15:00
  •                         VII nedirbame
  • Skambinti  868563999

Šaliname  skalbimo masinos  gedimus tiek kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“).

Visoms kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija.  Skalbimo masinos taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

  • Prijungiame skalbimo masinas Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti skalbimo mašiną , o atjungti seną. Skalbimo masinos prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

  • Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome skalbimo mašinos,  defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

  • Atliekame skalbimo masinos  profilaktiką ir priežiūrą

Skalbimo masinos profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai skalbimo masinos  specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, nukalkina bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Verta žinoti:- skalbimo mašinos remontas brangiai kainuoja 

Įrodyta, jog dauguma žmonių sprendžia skalbimo mašinos  problemą tik tuomet, kai ji atsiranda. Tačiau skalbimo masinos  specialistai įspėja, kad toks neveiksmingumas gali brangiai kainuoti –skalbimo masinos  remontas atsieis nemažus pinigus. Tik nuolatinis ir kruopštus skalbimo mašinos  prižiūrėjimas gali išgelbėti  nuo papildomų išlaidų, o taip pat užtikrinti skalbimo masinos  ilgaamžiškumą bei kokybiškai atliekamą darbą. Skalbimo masinas  visada reikia  kruopščiai prižiūrėti.

Labai dažnu atveju skalbimo masinos remontas kainuoja pigiau nei nauja skalbimo masina.  ,,Laidaros“ specialistai rekomenduoja rinktis taisyti tais atvejais, kai skalbimo masinos remontas neviršija 50 proc. naujos įrangos kainos.