orkaites remontas

  • orkaites remontas Vilniuje ir Vilniaus raj.
  • Darbo laikas I-V  08:00-20:00
  •                         VI   09:00-15:00
  •                         VII nedirbame
  • Skambinti  868563999

Remontuojame orkaites . Atliekame orkaites profilaktinę priežiūrą. Naudotos buitinės technikos -orkaites remontas atliekamas   tiek kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“). Visoms kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija.  Taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

  • Prijungiame orkaites Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti orkaites  o atjungti seną. Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

  • Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

  • Atliekame orkaites profilaktiką ir priežiūrą

Orkaites  profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai orkaites remonto  specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, išvalo  bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Verta žinoti -orkaites remontas kainuoja nemažus pinigus 

Pastebėta, jog orkaites remontas šiais laikais daugumai  žmonių atsiranda gan dažnai  . Tačiau buitinės technikos specialistai įspėja, kad toks neveiksmingumas gali brangiai kainuoti – remontas atsieis nemažus pinigus. Tik nuolatinis ir kruopštus orkaites  prižiūrėjimas gali išgelbėti  nuo papildomų išlaidų, o taip pat užtikrinti technikos ilgaamžiškumą bei kokybiškai atliekamą darbą.  Kruopščiai prižiūrintiems orkaites ,  orkaites  remontas liks praeityje.

Labai dažnu atveju orkaites  remontas kainuoja pigiau nei nauja orkaite . ,,Laidaros“ specialistai rekomenduoja rinktis taisyti tais atvejais, kai  orkaites  remontas neviršija 50 proc. naujos orkaites kainos.

Oven repair