Kavos aparato remontas

  • kavos aparato  remontas Vilniuje ir Vilniaus raj.
  • Darbo laikas I-V  08:00-20:00
  •                         VI   09:00-15:00
  •                         VII nedirbame

Skambinkite tel. 868563999

Mūsų teikiamos paslaugos.

Kavos aparato remontas, apžiūra ir diagnostika.

Atliekame profilaktinę priežiūrą. Gedimų šalinimas  tiek kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“) . Kavos aparato remontas- bet kurio gamintojo .Patariame, išvengti ateityje gedimų.

Programavimo darbai. Kavos aparatą galime pritaikyti jūsų individualiems poreikiams .

Aparato priežiūros darbai. : Kavos aparato nukalkinimas, pieno sistemos ir kaitinimo elementų valymas ir kt.. remontas.


Pakaitinis kavos aparatas remonto metu. Pakaitinis kavos aparatas bus pristatytas Jums į namus visam remonto laikotarpiui, jei visgi remonto trukmė bus ilgesnė nei 4 darbo dienos. *.

Suteikiame garantiją. Kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija.   Indaplovės taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės

Išrašome defektacijos aktus .

Klientui pageidaujant, išrašome kavos aparato remonto defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome kavos aparatams atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

Verta žinoti –

Ką daryti, kad daugelio namuose naudojamas kavos aparatas nenuviltų ir veiktų sklandžiai, o svarbiausia, – neprarastų techninių savybių ir gamintų pačią skaniausią kavą?

  • Kokybiškos priežiūros priemonės ir minkštas vanduo .
  • Instrukcija padeda išvengti kuriozų ir nesusipratimų .(daugelis klientų, atvykę taisyti kavos aparato, beveik niekada nebūna skaitę jo naudojimo instrukcijos)
  • Perkant kavos aparatą būtina prietaiso garantija. Neturint pirkinių draudimo ar garantijos paslaugos, kavos aparato remontas gali kainuoti nemažus pinigus.