indaploves remontas

  • indaploves  remontas Vilniuje ir Vilniaus raj.
  • Darbo laikas I-V  08:00-20:00
  •                         VI   09:00-15:00
  •                         VII nedirbame
  •  Skambinti  868563999

Remontuojame indaploves . Atliekame indaploves profilaktinę priežiūrą. Indaploves  gedimų šalinimas  tiek kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“). Visoms

kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija.   Indaploves taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir

komponentai.

  • Prijungiame buitinę techniką Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti skalbimo mašinas , indaploves, džiovykles, dujines virykles, elektrines ar indukcines kaitlentes, o atjungti seną. Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

  • Išrašome defektacijos aktusKlientui pageidaujant, išrašome  indaploves remonto defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome indaploves  atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.
  • Atliekame indaploves  profilaktiką ir priežiūrą

Indaploves profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai indaploves remonto  specialistas atvyksta į namus ir išvalo indaploves ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, nukalkina bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Verta žinoti -indaploves remontas brangiai kainuoja

Įrodyta, jog dauguma žmonių sprendžia problemą tik tuomet, kai ji atsiranda. Tačiau indaploves remonto  specialistai įspėja, kad toks neveiksmingumas gali brangiai kainuoti –indaploves  remontas atsieis nemažus pinigus. Tik nuolatinis ir kruopštus indaploves prižiūrėjimas gali išgelbėti  nuo papildomų išlaidų, o taip pat užtikrinti technikos ilgaamžiškumą bei kokybiškai atliekamą darbą.  Kruopščiai prižiūrintiems indaploves,  indaploves remontas liks praeityje.

Labai dažnu atveju indaploves  remontas kainuoja pigiau nei nauja indaplove. ,,Laidaros“ specialistai rekomenduoja rinktis taisyti tais atvejais, kai  indaploves  remontas neviršija 50 proc. naujos indaploves  kainos.