buitinės technikos remontas

  • buitines technikos remontas Vilniuje 
  • Darbo laikas I-V  08:00-20:00
  •                         VI   09:00-15:00
  •                         VII nedirbame
  • Skambinti  868563999

buitines technikos remontas  tiek kliento namuose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. (tikslų adresą rasite skiltyje „Kontaktai“). Visoms kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 12 mėnesių kokybės garantija.  Buitines technikos remontui  naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

  • Prijungiame buitinę techniką Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti skalbimo mašiną, indaplovę, džiovyklę, dujine viryklę, elektrinę ar indukcinę kaitlentę, o atjungti seną. Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

  • Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

  • Atliekame buitinės technikos profilaktiką ir priežiūrą

Buitines technikos profilaktinė priežiūra – tai paslauga, kai buitinės  technikos specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, nukalkina bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Verta žinoti  kad, buitines technikos remontas yra brangus

Įrodyta, jog dauguma žmonių sprendžia problemą tik tuomet, kai ji atsiranda. Tačiau buitinės technikos specialistai įspėja, kad toks neveiksmingumas gali brangiai kainuoti – remontas atsieis nemažus pinigus. Tik nuolatinis ir kruopštus buitines technikos prietaisų prižiūrėjimas gali išgelbėti  nuo papildomų išlaidų, o taip pat užtikrinti technikos ilgaamžiškumą bei kokybiškai atliekamą darbą.

Labai dažnu atveju buitines technikos  remontas kainuoja pigiau nei nauja buitine technika. ,,Laidaros“ specialistai rekomenduoja rinktis taisyti tais atvejais, kai  buitines technikos remontas neviršija 50 proc. naujos įrangos kainos.