buitines technikos remontas -verslo klientams

Verslo klientams:

  • Remontuojame viešbučių, kavinių ir restoranų skalbimo mašinas, indaploves, orkaites, kaitlentes  ir džiovykles
  • buitines technikos remontas Vilniuje ir Vilniaus raj.Darbo laikas I-V  08:00-20:00                        VI   09:00-15:00
    •                         VII nedirbame
    • Skambinti  868563999

Šaliname visų tipų skalbimo mašinos, indaploves, orkaites, kaitlenters ir džiovykles gedimus tiek viešbučių, kavinių ir restoranų patalpose, tiek įmonės remonto centre Vilniaus raj. Visoms kompanijos „Laidara“ serviso paslaugoms suteikiama iki 6 mėnesių kokybės garantija. Taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai.

Vardan aukštos paslaugų kokybės, dauguma buitinės technikos remontų atliekama kompanijos „Laidara“  dirbtuvėse. Esant ilgam ir sudėtingam remontui už sutartą mokestį galime suteikti pakaitinę skalbimo mašiną, indaplovę ar džiovyklę. Skubiais atvejais meistrą išsikviesti galima kelių valandų bėgyje.

Sudarome sutartis: galime sudaryti metines ar ilgesnės trukmės aptarnavimo sutartis,

–                 Prijungiame buitinę techniką Vilniuje ir Vilniaus raj.

Saugiai galime prijungti skalbimo mašinas, indaploves, džiovykles, kaitlentes, orkaites o atjungti seną. Prijungimo paslaugą atlieka atestuoti darbuotojai.

  • Išrašome defektacijos aktus

Klientui pageidaujant, išrašome defektacijos aktus, kuriuos galima pateikti draudimo bendrovėms. Taip pat išrašome atliktų darbų aktus, jei tai reikalinga firmos buhalterijai ar draudimo kompanijai.

  • Atliekame buitinės technikos profilaktiką ir priežiūrą

Profilaktinė priežiūra – paslauga, kai buitinės  technikos specialistas atvyksta į namus ir išvalo prietaisus ir atskiras jų dalis, pakeičia filtrus, nukalkina bei atlieka kitas reikalingas procedūras.

Sudarome buitinės technikos profilaktikos ir priežiūros sutartis: galime sudaryti metines ar ilgesnės trukmės aptarnavimo sutartis.

Verta žinoti:

Įrodyta, jog dauguma verslo įmonių sprendžia problemą tik tuomet, kai ji atsiranda. Dauguma verslo įmonių- buitinės technikos turėtojų vis dar nėra linkę ja rūpintis ir profilaktiškai buitinę techniką  prižiūrėti. Specialistai tvirtina, kad profilaktinė priežiūra buitines technikos prietaisams – būtina. Tačiau buitinės technikos specialistai įspėja, kad toks neveiksmingumas gali brangiai kainuoti – buitines technikos remontas atsieis nemažus pinigus.  Tik nuolatinis ir kruopštus buitinės technikos prietaisų prižiūrėjimas gali išgelbėti  nuo papildomų išlaidų, o taip pat užtikrinti technikos ilgaamžiškumą bei kokybiškai atliekamą darbą.

Labai dažnu atveju buitines technikos remontas- verslo klientams kainuoja pigiau nei nauja buitine technika. ,,Laidaros“ specialistai rekomenduoja rinktis taisyti tais atvejais, kai  buitines technikos remontas verslo klientams  neviršija 50 proc. naujos įrangos kainos.

Naudotos buitinės technikos nuoma-

Prieš įsigydami vertingesnį pirkinį, pasinaudokite kompanijos „Laidara“ nuomos paslaugomis:

Galime išnuomuoti jums reikalingą buitinę techniką (skamlbimo mašiną, džiovyklę ar indaplovę) dalyvavimui parodoje, produktų prezentacijoje, konferencijoje ar kitur.

Pastaba: ši paslauga teikiama tik juridiniams asmenims ir valstybinėms įmonėms. Dėl papildomos informacijos ir nuomos sąlygų kreipkitės nurodytais kontaktais.